Tollu, Arslanlı ve Köserelli mahallelerini ziyaret etti

Mersin/Erdemli İlçe Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Arslanlı ve Köserelli Mahallelerini ziyaret etti. Mahalle gezisine MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin ve AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, katıldı.Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri ile sohbet ederek, onları taleplerini emir telakki ettiklerini söyledi.

Tollu, Arslanlı ve Köserelli mahallelerini ziyaret etti
Tollu, Arslanlı ve Köserelli mahallelerini ziyaret etti admin
Bu içerik 200 kez okundu.

 Hizmet çalışmalarında  mahalle ayrımı gözetmediklerini ve her  mahalleye eşit hizmet götürdüklerini belirten Tollu, “. Bizlerin yegâne görevi birleştirici olmaktı, bunu başardık. Ne kadar hizmet yaparsak yapalım, gelişen çağa göre illaki eksikler çıkacaktır. Eksikler noktasında da zaman zaman sizlerle bir araya gelerek istişarede bulunduk. Bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederek daha fazlasını gerçekleştireceğimizin sözünü veriyoruz. Allah hepinizden razı olsun, saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Arslanlı Mahalle Muhtarı Kemal Can ve Köserelli Mahalle Muhtarı Kemal Çevik, mahalleye yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkan Tollu’ya teşekkür ederek, desteklerinin tam olduğunu söylediler. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yılmaz, Berat kandilini kutladı
Yılmaz, Berat kandilini kutladı
Jandarmadan çocuklara sürpriz
Jandarmadan çocuklara sürpriz