Tollu mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı, Mükerrem Tollu; 31 martta yapılacak yerel seçim çalışmalarını sürdürüyor. Erdemli Beledyesi7nden yapılan açıklama göre, Tollu önceki gün Güzeloluk, Harfilli, Yağda, Elbeyli, Albeyli, Tapureli, Veyselli, Yeniyurt ve Hüsametli Mahallelerini ziyaret etti.

Tollu mahalle ziyaretlerini sürdürüyor
Tollu mahalle ziyaretlerini sürdürüyor admin
Bu içerik 285 kez okundu.

Vatandaşlarla ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, birlik ve beraberlik mesajları verdi.Toplantıya katılan MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin ve AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, Cumhur İttifakının Erdemli’de mutlaka kazanacağını bunun için sonuna kadar Başkan Tollu’nun yanında olduklarını söylediler.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu yaptığı konuşmada,“Her sokağa ve mahalleye vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek adına, ayrıştırmadan eşit hizmet götürdük, kimseyi etnik kökeni ya da görüşleri ile ayırmadık. Bizlerin yegâne görevi birleştirici olmaktı, bunu başardık. Ne kadar hizmet yapsak da gelişen çağa göre illaki eksikler çıkacaktır. Eksikler noktasında da zaman zaman sizlerle bir araya gelerek istişarede bulunduk. Bizlere verdiğiniz desteklerden ve ilgiden dolayı teşekkür ederek daha fazlasını gerçekleştireceğimizin sözünü veriyoruz. Allah hepinizden razı olsun, saygılarımı sunuyorum.” dedi.MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin ve AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, Cumhur İttifakı Adaylarının Mükerrem Tollu olduğunu belirterek bu birlikteliğe sonuna kadar destek olacaklarını bildirdi.Ziyarette söz alan mahalle muhtarları ise, mahalleye yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkan Tollu’ya teşekkür ederek desteklerinin tam olduğunu söylediler. (Bülten)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Siyasi görüş devre dışı bırakılmalı'
'Siyasi görüş devre dışı bırakılmalı'
İş vaadiyle vatandaşları dolandırmış
İş vaadiyle vatandaşları dolandırmış