Öğrenciler, ‘Organize İşler 2’ filmini izledi

Anamur Belediyesi Sinema Günleri kapsamında Mersin Büyükşehir Belediyesi Eğitim ve Öğretimi Destekleme Kursu öğrencileri ve öğretmenlerini misafir etti.

Öğrenciler, ‘Organize İşler 2’ filmini izledi
Öğrenciler, ‘Organize İşler 2’ filmini izledi admin
Bu içerik 373 kez okundu.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Belediye Meclis Üyesi Ali Rıza Kibrit’in de aralarında olduğu yaklaşık 200 kişilik ekip,1 Şubat’ta vizyona giren ve Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmini izledi. Anamur Belediyesi’nden yapılan açıklama göre Başrollerinde Yılmaz ErdoğanKıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola ve Bensu Soral'ın yer aldığı Organize İşler 2: Sazan Sarmalı 1 Şubat'ta vizyona girdi. Merakla beklenen filmi Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Belediye Meclis Üyesi Ali Rıza Kibrit’in de aralarında olduğu yaklaşık 200 kişi izledi .Filmi çok beğendiğini ifade eden öğrenciler organizasyon için Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ ye teşekkür etti.

Program sonunda sinema günleri hakkında değerlendirmede bulunan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe Mersin Büyükşehir Belediyesi Eğitim ve Öğretimi Destekleme Kursunun ne kadar önem arz ettiğine dikkat çekti. Türe “ Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz Başkanımıza bu gençler adına bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Eğitimi Destekleme Kursları, bizim geleceğimiz olan genler için resmen umut oldu. Biz de elimizden geldiğince çocuklarımıza destek olmak istiyoruz. Bu bağlamda sınavları yaklaşmışken moral ve motivasyonlarını arttırmak adına çocuklarımıza bir sinema programı organize ettik.” Dedi. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yılmaz, Berat kandilini kutladı
Yılmaz, Berat kandilini kutladı
Jandarmadan çocuklara sürpriz
Jandarmadan çocuklara sürpriz