Başkan Günel’den borç açıklaması

​Gülnar’da 4 dönemdir Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanı seçilen Ahmet Günel,belediyenin borçlarına yaptığı basın açıklaması ile açıklık getirdi.

Başkan Günel’den borç açıklaması
Başkan Günel’den borç açıklaması admin
Bu içerik 230 kez okundu.

Yaptığı açıklamada2014 seçimlerine girerken trilyonlarca borcun içinde yüzen belediyemizi düzlüğe çıkardıklarını  Ancakbüyükşehir yasası ile  ilçeye bağlanan 4 beldenin yaklaşık 40 milyon borcun  Belediye’ye kaldığına dikkat çeken Gürel,”Bu borçlar bize kalırken kapatılan belde belediyelerin bütün menkul ve gayri menkulleri Büyükşehire, hazineye ve kurumlara bırakıldı. Bütün personel alacakları yine bizim belediyemize kaldı.  Bizler yine yılmadık ve bütün borçlarımızı yapılandırdık ve borçlar iller bankasına kesiliyor ”dedi.

Cumhur ittifakı adayı Alpaslan Ünüvar’a başarı dileğinde bulunan Günel, “Bu işi bizim kaldığımız yerden devam ettirecek. İttifak adayımızın devletimizin de gücünü arkasına alarak inşallah çok daha güzel hizmetler getireceğine inanıyorum. Kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum.20 yıldır bizlere destek veren bütün hemşerilerime haklarımı helal ediyorum. Onlarında haklarını helal etmelerini istiyorum” diye konuştu. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Siyasi görüş devre dışı bırakılmalı'
'Siyasi görüş devre dışı bırakılmalı'
İş vaadiyle vatandaşları dolandırmış
İş vaadiyle vatandaşları dolandırmış