Advert

istanbul escort

Çocuklar için Bremen Mızıkacıları

Bremen Mızıkacıları 27 Ocak Pazar günü saat 13.30’da MBB Kongre ve Sergi Sarayındaminik tiyatro severlere ücretsiz sunulacak.

Çocuklar için Bremen Mızıkacıları
Çocuklar için Bremen Mızıkacıları admin
Bu içerik 1120 kez okundu.

Sinem Ollaç

-Mersin Şehir Tiyatrosu, Bremen Mızıkacıları Çocuk Operası'nın prömiyeriniyapıyor.Eserin prömiyeri 27 Ocak Pazar günü saat 13.30’da MBB Kongre ve Sergi Sarayında ücretsiz olarak sahnelenecek Zühal Fincan Çınar’ın yazdığı ve HasanSüzgan’ın yönettiği oyunda Ekrem Şenel - Seda Süzgan - Gülen Cesur - Eren Demirel - Hasan Süzganrolalıyor.

Eşek, köpek, kedi ve horozdan oluşan bir müzik grubunun başından geçen maceraları anlatan eserde ,Sahipleri tarafından kötü davranışlar gören Übü (Horoz), Mırmır (Kedi), Çorçor (Köpek) ve Kanki (Eşek) evlerinden kaçarlar. Hepsi yolda karşılaşır ve arkadaş olur. Hepsi de birer müzisyendir. Bir orkestra kurarlar ve Bremen’e doğru yola çıkarlar. Orman içerisinde ağaçlara zarar veren haydutlar yaşamaktadır. Hayvanlar Haydut’ları korkutarak ormandan kaçırmış ve kulübede yaşamaya başlamışlardır. İçlerinden bir Haydut türlü türlü kılıklara girerek kulübesini Bremen Mızıkçıları’dan geri almaya çalışmaktadır. Bakalım bunu başarabilecek mi?

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Satrancın büyük ustası Karpov, Mersin’e geliyor
Satrancın büyük ustası Karpov, Mersin’e geliyor
TÜİOSB Başkanı Balta:
TÜİOSB Başkanı Balta: "Bölgesel enerjinin kaynağı kadınlar olacak”