15 tatilde haydi spora

​Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde "Tatil Coşkun Spor Tutkun Olsun" sloganıyla 23 branşta kurs kayıtları başladı.

15 tatilde haydi spora
15 tatilde haydi spora admin
Bu içerik 435 kez okundu.

-Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde "Tatil Coşkun Spor Tutkun Olsun" sloganıyla 23 branşta   kurs  başlatıldı.Gençlik ve spor il Müdürlüğü’nden yapılan açıklama göre Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz tarafından, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Sömestır tatilinde Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde 'Tatil Coşkun Spor Tutkun Olsun' sloganıyla öğrencilerin tatillerini spor yaparak geçirmeleri için Atıcılık, Atletizm, Badminton, Basketbol, Bisiklet, Bocce, Boks, Cimnastik, Güreş, Halk Oyunları, Halter, Hentbol, Hokey, Judo, Karate, Masa Tenisi, Okçuluk, Özel Sporcular, Satranç, Taekwondo, Tenis, Voleybol ve Yüzme Branşlarında hızlandırılmış kurslar açıldı..

Deneyimli Antrenörler eşliğinde 2013 Akdeniz Oyunlarında  kente  kazandırılan tesislerimizde 21 Ocak-03 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacak olan hızlandırılmış kurslar verilecek . 15 tatil süresince verilecek olan kurslarımızdan Yüzme Branşı hariç diğer tüm Branşları ücretsiz. Yüzme kursu ise 88 TL. (Bülten)
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşkur, 1. İş’te Gençlik Buluşmasına hazırlanıyor
İşkur, 1. İş’te Gençlik Buluşmasına hazırlanıyor
Büyükşehir mevsimlik çiçek dikimini tamamladı
Büyükşehir mevsimlik çiçek dikimini tamamladı
denizli escort