CHP Silifke İlçe Başkanı Cemil Sungur oldu

Cumhuriyet Halk Partisi’nin çatısı altında yıllardır çeşitli kademelerde görev alan, Cemil Sungur, CHP Silifke’nin ilçe başkanı oldu. Sungur yaptığı açıklamada, ‘Bu onurlu görevi bana layık gören tüm yönetim kurulumuza ve partililerimize sonsuz teşekkür ederim. Partime, Silifke’mize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun ”dedi.

CHP Silifke İlçe Başkanı Cemil Sungur oldu
CHP Silifke İlçe Başkanı Cemil Sungur oldu admin
Bu içerik 248 kez okundu.

Kendisine verilen görevi layıkıyla yerine getirmek için çalışacağını vurgulayan CHP İlçe Başkanı Cemil Sungur; “Mart 2019 yerel seçimlerinde, ben ve yönetim kurulumuz üzerimize düşen görevin öneminin bilincinde, partimizin Silifke’de yeniden kazanması için gece gündüz çalışacağımıza söz veriyoruz.

Görev yaptığımız süre içinde şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım Silifke için, Cumhuriyet Halk Partisi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstereceğiz. Bunu parti çalışmalarımızı takip eden, çalışmalarımıza katkı koyan üyelerimiz yakından bileceklerdir. Partimizi, üyelerimizin samimi bir şekilde bir araya gelebileceği, sohbet edebileceği, sıkıntılarını ve mutluluklarını paylaşabileceği bir çatı haline getireceğiz. Birleştirici, bütünleştirici ve halkıyla, partilileriyle iç içe olan bir çalışma politikası içerisinde olacağız’ dedi.

‘ZAMAN BİR OLMA VE BERABER OLMA ZAMANIDIR’

Parti içerisinde gruplaşmalara karşı olduğunu belirterek, birleştirici ve bütünleştirici bir politika izleyeceklerini açıklayan Başkan Sungur, ‘Benim için kişilerin çıkarlarından çok partimin çıkarları gelir. Türkiye’de artık bu gidişi değiştirmenin yolu olgunlaşmış durumdadır. Bu dönemi doğru bir şekilde yönetebilecek parti olan CHP’nin adım adım iktidara doğru ilerlediğini görmekteyim. Tabii ki bu doğrultuda CHP’nin de daha etkin bir şekilde çalışması gerektiğine inanıyorum.

Türkiye CHP iktidarına özlem duyuyor. Bu özlemi gidermenin en kararlı ve en doğru yoluda birlik ve beraberliğimizi korumaktan geçer. CHP hiç kimsenin veya hiçbir kişinin partisi olmadığı gibi halkın partisi, Türkiye’nin partisidir. Önümüzdeki süreçte Türkiye'nin CHP iktidarı ile tanışacağını bilmek, halkımızın yarınlarına daha güvenle bakabileceğini görmek Türkiye adına önemli bir kazanımdır.

İşte bunun için zaman el birliği, güç birliğiyle çalışma zamanıdır. Mahalle mahalle, İlçe ilçe, İl İl çalışarak Türkiye’yi bu karanlık tünelden çıkaracağız. Silifke İlçe Başkanlığı görevim süresince bütün partili arkadaşlarımla bir uyum içerisinde çalışacağımı belirtir, görevimin önce partimize, sonra ilçemize ve Türkiye’ye hayırlı uğurlu olmasını dilerim’ diye konuştu.  Öteyandan,Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, Cemil Sungur’un CHP Silifke İlçe Başkanı olmasını kutladı. Turgut, Silifke Belediyesi Twitter hesabından yaptığı açıklamada; ” Cumhuriyet Halk Partisi Silifke İlçe Başkanı Cemil Sungur‘a yeni görevinde başarılar diliyor, İlçemize ve partimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandı. (Bülten)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Soli Güneş Festivali’ne muhteşem kortej
Soli Güneş Festivali’ne muhteşem kortej
YKS’ye geç kalan öğrencilerin imdadına zabıta yetişti
YKS’ye geç kalan öğrencilerin imdadına zabıta yetişti
denizli escort