Disleksi Merkezi yüzlerce çocuğa ‘Umut’ oldu

Anamur Belediyesi "Disleksi” Psikolojik Danışmanlık Merkezi yüzlerce çocuğa şifa oldu.

Disleksi Merkezi yüzlerce çocuğa ‘Umut’ oldu
Disleksi Merkezi yüzlerce çocuğa ‘Umut’ oldu admin
Bu içerik 278 kez okundu.

Mersin/Anamur ilçe Belediye Başkanı Mehmet Türe´nin en önemli projelerimden birisi dediği,  Anamur Belediyesi Disleksi Danışmanlık Merkezi 800 minik kalbe dokundu.

 Uzman psikologlar ve son teknoloji cihazlarla donanımlı merkez yaklaşık bir buçuk yıldır Anamurluların hizmetinde. Merkezde Çağın en büyük sorunlarından olan dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü, unutkanlık, stres kaygı, sınav kaygısı, hiperaktivite, başta olmak üzere birçok sorun hakkında hizmet veriliyor.

Son olarak Danışmanlık Merkezi sosyal medya hesaplarından yaptıkları duyuru ile 800 kişiye ulaştıklarını belirtti. Yapılan açıklamada,“ Anamur Belediyesi Danışmanlık Merkezimiz küçük kalplere dokunmaya devam ediyor. Bir yıldır hizmette olan Merkezimiz bu süreçte 800 çocuğumuza ulaştı. Danışmanlık Merkezimiz bünyesinde 0-18 yaş aralığı çocuklarımıza üç uzman psikolog ve pedagog eşliğinde son teknolojilerle donanımlı merkezimizde, danışmanlık hizmeti verilmektedir. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımız için tüm hemşerilerimizi Danışmanlık Merkezimize bekleriz” dendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Soli Güneş Festivali’ne muhteşem kortej
Soli Güneş Festivali’ne muhteşem kortej
YKS’ye geç kalan öğrencilerin imdadına zabıta yetişti
YKS’ye geç kalan öğrencilerin imdadına zabıta yetişti
denizli escort