Mersin’de seçim yarışı

​Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz, İYİ Parti Mersin İl Başkanı Servet Koca ile birlikte Tarsus ilçesinin Böğrüeğri, Boztepe, Çat (Tepetaşpınar, Dorak, Kaklıktaşı), Pirömerli, Belen, Karadiken, Çakırlı, Ulaş ve Takbaş mahallelerini ziyaret ederek hem sorunlarını dinledi ,hem de 31 Mart’ta yapılacak seçimler için destek istedi

Mersin’de seçim yarışı
Mersin’de seçim yarışı admin
Bu içerik 334 kez okundu.

-Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz, İYİ Parti Mersin İl Başkanı Servet Koca ile birlikte bir günde Tarsus ilçesinin Böğrüeğri, Boztepe, Çat (Tepetaşpınar, Dorak, Kaklıktaşı), Pirömerli, Belen, Karadiken, Çakırlı, Ulaş ve Takbaş mahallelerini ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklama göre Mahallelerde vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan Kocamaz, mahalle sakinlerini tek tek dinledi, sıcak çaylarını içti ve mahallelilerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

“HİZMETLERİN DEVAMI İÇİN, MEMLEKETİN MESELESİNE HEP BİRLİKTE SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla kucaklaşan ve sohbet eden Kocamaz, “Biz geçmişten bu yana aynı yolda yürüdüğümüz, aynı davayı savunduğumuz arkadaşlarımızın çoğunlukta olduğu bir parti ile yolumuzu yürümeye karar verdik. Allah hepinizden razı olsun. Tarsus’ta yıllarca bize destek verdiniz. Çocuklarınız, evlatlarınız, Tarsus’ta oturan akrabalarınız destek verdi. En son 30 Mart 2014’te de Mersin genelinde insanlar birleşti, bütünleşti ve bu toprağın çocukları bir araya gelerek Mersin’de bir tarih yazdı. İlk defa Taş Bina’ya sizler gibi bir Yörük-Türkmen çocuğu geldi. Biz de sizleri mahcup etmemek için o günden bu yana koşuyoruz. Gece-gündüz çalışıyoruz. Gerçekten özellikle kırsalda yapılan hizmetler Cumhuriyet tarihi boyunca yapılamamış hizmetler. İlçe merkezlerinde de birçok hizmetimiz var. Dolayısıyla bu hizmetlerin devamı için, memleketin meselesine hep birlikte sahip çıkacağız. Bugüne kadar hep destek verdiniz. Bundan sonra da destek vereceğinize yürekten inanıyoruz” dedi.

Mersin’in 2014 yılında bu güne bir huzur kenti olmaya başladığından söz eden Kocamaz, “Mersin’in geçmişte adı çok iyi şeylerle anılmıyordu ama bu son 5 yıldır Allah’a çok şükür Mersin bir barış, kardeşlik ve hoşgörü kenti oldu. Bu barış ve huzur ortamının devam etmesini istiyoruz. Gerçekten öyle bir noktaya geldik ki, geçmişte bize oy vermemiş birçok kesim bu dönemde bizimle birlikte hareket edeceğini ve hizmetlerin kesintisiz bir şekilde devam etmesi gerektiğini ifade ediyorlar. Çıktığımız bu yolda Cenab-ı Allah hepimizin yardımcısı olsun. Gerçekten biz bir araya gelebilirsek, biz bütünleşebilirsek başaramayacağız hiçbir şey yok” şeklinde konuştu.

“VATANDAŞ 31 MART’TA TÜRKİYE’DE YENİ BİR DESTAN YAZACAK”

1994 yılında Tarsus Belediye Başkanlığı ile başlayan hizmet sürecinin vatandaşların desteği ile 25 yıldır başarı ile kesintisiz bir şekilde devam ettiğini sözlerine ekleyen Kocamaz, “1994’te biz aday olarak ortaya çıktığımızda benim kendi akrabalarım dahi bana şöyle demişti. ‘Tamam sen bir şey düşündün ama bu parti ile sen ne kadar oy alacaksın?’ O dönemde de parti bir önceki seçimde 1428 oy almıştı. Ama biz sahaya indik, yola çıktık. Tarsus halkı bizi sahiplendi ve o 1428 oy 14 katına çıktı. Şimdi de öyle inanıyoruz ki insanlar meseleye hâkim. Ne için böyle bir kulvar değişikliği yaptığımızı vatandaş biliyor. Dolayısıyla biz vatandaşımıza 1994’te nasıl güvendiysek şimdi de aynı şekilde güveniyoruz. Bizim işimiz hizmet. Bizim sevdamız Mersin. Bu sevdadan Allah bizi ayırmasın. Ben öyle inanıyorum ki vatandaş 31 Mart’ta sandığın başına kararlı bir şekilde gidecek ve o gün Türkiye’de yeni bir destan yazacak. Ben yaptım oldu mantığı ile hareket eden siyasi parti liderlerine de bir ders vermiş olacak. Demokrasiye de yeni bir ayar vermiş olacak. Biz sizlere güveniyoruz ve 31 Mart akşamı zaten Türkiye’nin bütün dikkati Mersin’de olacak. Biz de Mersin’den tüm Türkiye’ye bir mesaj vermiş olacağız” ifadelerine yer verdi.

Her ziyaret sonrasında mahalle sakinleriyle hatıra fotoğrafı çektiren Kocamaz, ziyaretlerini tamamladıktan sonra vatandaşlar tarafından uğurlandı. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Soli Güneş Festivali’ne muhteşem kortej
Soli Güneş Festivali’ne muhteşem kortej
YKS’ye geç kalan öğrencilerin imdadına zabıta yetişti
YKS’ye geç kalan öğrencilerin imdadına zabıta yetişti
denizli escort