Advert
Advert
Advert

Tarım Fuarı’nın hazırlıkları başladı

Mersin’de, bu yıl 14’ncüsü düzenlenecek Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nın ön değerlendirme toplantısı Vali Ali İhsan Su başkanlığında gerçekleştirildi.

Tarım Fuarı’nın hazırlıkları başladı
Tarım Fuarı’nın hazırlıkları başladı admin
Bu içerik 211 kez okundu.
Advert

-Mersin’de, bu yıl 14’ncüsü düzenlenecek olan Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nın hazırlıkları başladı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından desteklenen ve CNR Fuarcılık tarafından 7-14 Mart  2019 tarihleri düzenlenecek olan 14’ncü Mersin Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nın ön değerlendirme toplantısı Vali Ali İhsan Su başkanlığında gerçekleştirildi.

Vali Yardımcısı Mustafa Atsız, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gubaroğlu, İl Tarım ve Orman Müdürü Arif Abalı, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Ayhan Kızıltan ile ilgili kamu kurum ve kuruluş yetkilileri, kamu kurumu niteliğindeki meslek odaları, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve CNR Fuarcılık yetkilileri katıldığı toplantıda konuşan Vali Su, tarımsal üretimin her yıl arttığı kentte fuar kapsamında özellikle sektöründe öncü ve güçlü birçok firma temsilcisinin bir araya geleceğini dile getirerek,  Fuarın  tarım sektörüne son derece önemli fırsatlar sunacağını  söyledi Konuşma  sonrasında toplantı, ’14. Mersin Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı’ kapsamında yapılması planlanan çalışmaların masaya yatırılması ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasıyla sona erdi. (Bülten)

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı