Tollu, ‘Erdemli hepimizin’

​Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlerle bir araya geldi. Tollu buluşmada yaptığı konuşmada, Kent Meclisinin daha etkin ve işlevsel hale getirileceğini belirterek , “ Erdemli hepimizin. Aklımızı, gücümüzü Erdemli’nin ortak faydaları için birleştirmemiz gerekmektedir. ‘Ben başkan olsaydım şu işi yapardım.’ diyen herkesi, kent meclisinde buluşturarak yeni fikirler doğrultusunda Erdemli için en iyisine ve en güzeline ulaşmaya çalışacağız.” dedi.

Tollu, ‘Erdemli hepimizin’
Tollu, ‘Erdemli hepimizin’ admin
Bu içerik 242 kez okundu.

-Mersin/Erdemli İlçe  Belediye Başkanı Mükerrem Tollu,  Erdemli’de görev yapan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlerle bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi. Erdemli Belediyesi’nden yapılan açıklamada;Erdemli’de görev yapan Muhasebecilerle Belediye toplantı salonunda bir araya gelen Başkan Tollu yapılan ve yapılacak işlerden bahsederek muhasebecilerin dilek ve temennilerini dinledi.


“ÇIRAKLIĞINI YAPMADIĞIN İŞİN USTASI OLAMAZSIN”


Başkan Tollu, Kent Meclisinin daha etkin ve işlevsel hale getirileceğini belirterek , “ Erdemli hepimizin. Aklımızı, gücümüzü Erdemli’nin ortak faydaları için birleştirmemiz gerekmektedir.  ‘Ben başkan olsaydım şu işi yapardım.’ diyen herkesi, kent meclisinde buluşturarak yeni fikirler doğrultusunda Erdemli için en iyisine ve en güzeline ulaşmaya çalışacağız.” dedi.  Çıraklığını yapmadığın işin ustası olamazsın diye belirten Mükerrem Tollu, 34 yıldır belediye içerisinde yer aldığını ve önemli olanın hep birlikte, daha güzel işlere adım atmak olduğunu belirtti. 
Ortak Paydada Buluşup Sorunları Çözeceğiz
Başkan Mükerrem Tollu muhasebecilerin otopark, otogar, doğalgaz gibi farklı farklı sorularına tek tek yanıt verdi, fikirlerini dinledi.  Otopark ve otogar yeni yasayla birlikte Büyükşehir sorumluluğunda olduğunu ve Büyükşehir Belediyesi’nin en kısa zamanda problemleri çözüme ulaştıracağını belirten Tollu, Erdemli ortak paydasında Erdemli’nin her kesimini buluşup sorunları en kısa sürede çözüm üreteceklerini söyledi. Muhasebeciler Başkan Tollu’ya yaptıkları ve yapacakları hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler. (Bülten)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Soli Güneş Festivali’ne muhteşem kortej
Soli Güneş Festivali’ne muhteşem kortej
YKS’ye geç kalan öğrencilerin imdadına zabıta yetişti
YKS’ye geç kalan öğrencilerin imdadına zabıta yetişti
denizli escort