Erdemli’de yol yapım çalışmaları devam ediyor

Erdemli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 'Yeni Erdemli’ için yol yapım ve yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, Çeşmeli yolları yenileniyor.

Erdemli’de yol yapım çalışmaları devam ediyor
Erdemli’de yol yapım çalışmaları devam ediyor admin
Bu içerik 271 kez okundu.

Mersin/Erdemliilçe  Belediyesi, ilçe yollarının bakım, onarım ve yapım faaliyetlerine devam ediyor. Belediyeden yapılan açıklama göre  bu kapsamda, Çeşmeli yolları yenileniyor.2014 Büyükşehir Yasası sonrasında çalışma alanında genişleme olan Erdemli Belediyesi, bu genişlemeye rağmen çalışmalarına, aksaklığa mahal vermeden devam ediyor. İlçe yollarını sadece asfaltlayarak bırakmayan Belediye, denetlemeleri yaparak bakım ve onarımı da gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Çeşmeli yollarını yenileyen Erdemli Belediyesi, hizmetlerin ara vermeden devam edeceğini bildirdi.

Erdemli Belediyesi, ilçe genelinde yürüttüğü faaliyetlerle vatandaşın rahat, ferah ve refah içerisinde yaşamasını sağlıyor. Bu faaliyetler kapsamında Çeşmeli Mahallesinde de çalışma yürüten ekipler, kış aylarında yaşanabilecek hava muhalefetine karşı da hazırlıklarını tamamlamış durumda.

Yapılan çalışmalardan oldukça memnun olan vatandaşlar, hizmetlerden dolayı Başkan Tollu ’ya teşekkür dileklerini iletti. Mahalle sakinlerinden Ferhat Çelik yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi,

“İki yıldır burada hayvancılık yapıyorum, Belediye yolları yapıyor. Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Herhangi bir sorunumuzda bildiriyoruz ve hemen çözülüyor.”

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçenin kalkınmasına yönelik her alanda hizmet ürettiklerini ve bu çalışmalarda önceliklerinin vatandaşların rahatı olduğunu ifade etti. Özellikle kış aylarında yaşanan mağduriyeti en aza indirmek için ara vermeden, sıfır rakımdan iki bin beş yüz rakıma kadar her noktada çalışma yürüttüklerini bildiren Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, hizmetlerin devam edeceğini bildirdi. (Bülten)

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Soli Güneş Festivali’ne muhteşem kortej
Soli Güneş Festivali’ne muhteşem kortej
YKS’ye geç kalan öğrencilerin imdadına zabıta yetişti
YKS’ye geç kalan öğrencilerin imdadına zabıta yetişti
denizli escort