Gençler Dart İl Birinciliği sona erdi

​Mersin Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapılan Müsabakalar sonucunda, kızlarda Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi 1'inci, Tarsus Ticaret Sanayi Odası MTAL 2'nci, Toroslar Mehmet Serttaş Anadolu Lisesi 3'üncü ve Tarsus Özel Toros Anadolu Lisesi 4'üncü oldu.

Gençler Dart İl Birinciliği sona erdi
Gençler Dart İl Birinciliği sona erdi admin
Bu içerik 598 kez okundu.

Erkeklerde ise Mezitli Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi 1'inci, Toroslar Kadri Şaman MTSO MTAL 2'nci, Akdeniz Mine Günaştı Anadolu İmam Hatip Lisesi 3'üncü ve Akdeniz İsa Öner Çok Programlı Lisesi 4'üncü olarak müsabakaları tamamladı.

-Türkiye Okul Sporları Federasyonu 2018-2019 Sezonu “Okullar arası Gençler Dart İl Birinciliği” sona erdi.Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre 7-8 Ocak 2019 tarihleri arası Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapılan ve İl geneli 36 Okuldan 186 sporcunun katıldığı Okullar arası Gençler Dart İl Birinciliği sonunda Bayanlarda Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi 1’inci, Tarsus Ticaret Sanayi Odası MTAL 2’nci, Toroslar Mehmet Serttaş 3’üncü ve Tarsus Özel Toros Anadolu Lisesi 4’üncü olurken Erkeklerde ise Mezitli Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi 1’inci, Toroslar Kadri Şaman MTSO MTAL 2’nci, Akdeniz Mine Günaştı Anadolu İmam Hatip Lisesi 3’üncü ve  Akdeniz İsa Öner ÇPL 4'üncü olma başarısı gösterdi. Birbirinden çekişmeli müsabakaların sonunda dereceye giren Okul takımlarına ödüllerini Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Vedat Akyar, Metin Koçak, Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Kadir Karakuş, Şube Müdürü M. Necmeddin Dinç, Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi Okul Müdürü Nasrettin Demir ve Türkiye Bocce Bowling Dart Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Niyazi Kutlay verdiler. Okullar arası Gençler Dart İl Birinciliği sonunda bayanlarda  1’inci olan Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi ve 2’nci olan Tarsus Ticaret Sanayi Odası MTAL, Erkeklerde ise 1’inci olan Mezitli Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi  ve 2'nci olan Toroslar Kadri Şaman MTSO MTAL ilimizi Türkiye Okullar arası Gençler Dart Yarı Finallerinde temsil etmeye hak kazandılar.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırsal Mahalle Buluşmaları bu defa Darısekisi’nde yapıldı
Kırsal Mahalle Buluşmaları bu defa Darısekisi’nde yapıldı
Bozyazı’da 6 bin 58 öğrenci karne aldı
Bozyazı’da 6 bin 58 öğrenci karne aldı
denizli escort