Bostan: Gazetecilik, özveri gerektiren bir yaşam biçimidir

​AK Parti Mersin il Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medyada Başkanı Levent Ali Bostan, 10 Ocak Çalışan Gazetecilerin Günü dolaysıyla kutlama mesajı yayınladı.

Bostan: Gazetecilik, özveri gerektiren bir yaşam biçimidir
Bostan: Gazetecilik, özveri gerektiren bir yaşam biçimidir admin
Bu içerik 477 kez okundu.

Mesajında,”Kamuoyunun bilgilendirilmesini ve aydınlatılmasını objektif bir şekilde sağlayan ve demokrasinin güçlenmesi ve gelişmesine katkı sağlayan hiç şüphesiz basındı” diyen Bostan

“Toplumun bilgilendirilmesi sürecinde çok önemli görevler üstlenen gazetecilere minnettar olduklarını kaydeden Tanıtım ve Medyada Başkanı Bostan,"Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri de basındır. Kamuoyunun pek çok konuda bilgilendirilmesini ve aydınlatılmasını objektif bir şekilde sağlayan ve demokrasinin güçlenmesi ve gelişmesine katkı sağlayan hiç şüphesiz basındır. Haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili öğesi olan basın çalışanlarımızın çok zor şartlar altında önemli bir kamu görevi yürüttüğünün herkes bilincinde olmalıdır. Gazetecilik meslek olmaktan öte özveri gerektiren bir yaşam biçimidir. Toplumun bilgilendirilmesi sürecinde çok önemli görevler üstlenmiş olan gazetecilere minnettar olduğumuzu herkesin bilmesini isterim. Gazetecilerin sorunlarının çözülmesi, haklarının iyileştirilmesi, daha iyi çalışma ortamına kavuşturulması ortak dileğimizdir. Bu vesileyle başta ilimizde yerel ve ulusal basın temsilcileri olarak görevlerini en iyi şekilde yapanlar olmak üzere tüm basın yayın kuruluşundaki çalışanların '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en içten dileklerimle kutlar, görevi başında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet dilerim" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Soli Güneş Festivali’ne muhteşem kortej
Soli Güneş Festivali’ne muhteşem kortej
YKS’ye geç kalan öğrencilerin imdadına zabıta yetişti
YKS’ye geç kalan öğrencilerin imdadına zabıta yetişti
denizli escort