Advert
Advert
Advert

Bostan: Gazetecilik, özveri gerektiren bir yaşam biçimidir

​AK Parti Mersin il Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medyada Başkanı Levent Ali Bostan, 10 Ocak Çalışan Gazetecilerin Günü dolaysıyla kutlama mesajı yayınladı.

Bostan: Gazetecilik, özveri gerektiren bir yaşam biçimidir
Bostan: Gazetecilik, özveri gerektiren bir yaşam biçimidir admin
Bu içerik 411 kez okundu.
Advert

Mesajında,”Kamuoyunun bilgilendirilmesini ve aydınlatılmasını objektif bir şekilde sağlayan ve demokrasinin güçlenmesi ve gelişmesine katkı sağlayan hiç şüphesiz basındı” diyen Bostan

“Toplumun bilgilendirilmesi sürecinde çok önemli görevler üstlenen gazetecilere minnettar olduklarını kaydeden Tanıtım ve Medyada Başkanı Bostan,"Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri de basındır. Kamuoyunun pek çok konuda bilgilendirilmesini ve aydınlatılmasını objektif bir şekilde sağlayan ve demokrasinin güçlenmesi ve gelişmesine katkı sağlayan hiç şüphesiz basındır. Haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili öğesi olan basın çalışanlarımızın çok zor şartlar altında önemli bir kamu görevi yürüttüğünün herkes bilincinde olmalıdır. Gazetecilik meslek olmaktan öte özveri gerektiren bir yaşam biçimidir. Toplumun bilgilendirilmesi sürecinde çok önemli görevler üstlenmiş olan gazetecilere minnettar olduğumuzu herkesin bilmesini isterim. Gazetecilerin sorunlarının çözülmesi, haklarının iyileştirilmesi, daha iyi çalışma ortamına kavuşturulması ortak dileğimizdir. Bu vesileyle başta ilimizde yerel ve ulusal basın temsilcileri olarak görevlerini en iyi şekilde yapanlar olmak üzere tüm basın yayın kuruluşundaki çalışanların '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en içten dileklerimle kutlar, görevi başında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet dilerim" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı