‘Gizli tanık taşeronları yine iş başında!’

​Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, belediyeye yapılan kumpasta aktif görev alan gizli tanık taşeronların yine iş başında olduğunu savunarak, aynı yöntemler ile belediyede halen görevli bürokratlara, kendileri ile yürümeye devam eden bazı arkadaşlarına sosyal medya üzerinden, acımasızca saldırdıklarını söyledi.

‘Gizli tanık taşeronları yine iş başında!’
‘Gizli tanık taşeronları yine iş başında!’ admin
Bu içerik 518 kez okundu.

Hasan KÜÇÜK 

-Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, sosyal medya hesabı üzerinden ‘Dikkat!’ başlıklı bir açıklamada bulundu.Açıklamasında FETÖ artığı kripto çetelere yardım ve yataklık yaptıkları mahkeme kayıtları ile tescillenen Gizli Tanık taşeronlarının yine iş başında olduğuna  belirten Kocamaz, “Bu müptezel tipler Belediyemize yapılan kumpasta aktif görevler almışken, bugün de aynı klasik yöntemler ile belediyemizde halen görevli bürokratlarımıza ve bizimle yürümeye devam eden bazı arkadaşlarımıza sosyal medya üzerinden adice, acımasızca saldırmakta ve seviyesizliklerini ortaya çıkarmaktadırlar. Bu tipler takındıkları insanlık dışı, ahlaksız, edepsiz, vicdan yoksunu tavır ve davranışları ile nasıl bir yaratık olduklarını da ortaya koymaktadırlar” ifadesini kullandı.

Bu müptezellerde yürek olmadığı için insanların yüzlerine karşı söyleyemediklerini ancak sanal alemde klavye kahramanlığı yaparak dolaylı bir şekilde açık isim ve adres belirtmeden ima ederek çirkefliklerini sergilediğini  kaydedenKocamaz, “Bunlar adam olsalar söylediklerinin arkasında durur ve açıkça isim vererek kin ve nefretlerini kusar ve amaçlarına uygun hareket ederler. Bu kripto artıklarında Allah korkusu da olmadığı için iftira ve çamur atmakta da mahirdirler. Ve bu konuda hiçbir engel tanımazlar!”dedi.

BİZ İŞİMİZE BAKACAĞIZ

“Şunu da hepimiz biliyoruz ki; Çekirge bir sıçrar iki sıçrar en sonunda bir ağa takılır. Allah doğrularla beraberdir” diyen Kocamaz şöyle devam etti: “31 Mart Yerel Seçimi çirkeflik yapanların, etrafa korku salanların, millete martaval okuyanların, fitne, fesat, yalan, dolan, gıybet ve iftiralardan medet umanların değil, bu milleti karşılıksız sevenlerin, insana ve insanlığa hizmet edenlerin, tevekkül edenlerin, kul hakkını ve Belediyeyi Beyt-ül Mal bilenlerin, tek amacı hizmet olanların muzaffer olacağı bir seçim olacaktır. Halkımıza mal olmuş bir söz var “İt ürür kervan yürür.” Elbette müptezellikte ısrar edenlerle hukuk çerçevesinde hesaplaşmamız olacak ve hak er ya da geç yerini bulacaktır. Biz işimize bakacağız. İşimizi yapacağız. Gönüllerde yer kapacağız. Bu müptezellerin seviyesizliğine düşmeyeceğiz. Ve İnşaallah ipi göğüsleyen ve seçimi kazanan bizimle birlikte Mersin halkı olacaktır.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırsal Mahalle Buluşmaları bu defa Darısekisi’nde yapıldı
Kırsal Mahalle Buluşmaları bu defa Darısekisi’nde yapıldı
Bozyazı’da 6 bin 58 öğrenci karne aldı
Bozyazı’da 6 bin 58 öğrenci karne aldı
denizli escort