Advert
Advert
Advert

Belediye marangozhanesi fabrika gibi

​Gülnar Belediyesi park ve bahçelerde kullanılan kamelya ve oturma gurupları ile belediye hizmet binasında kullanılan büro malzemelerini marangozhanede imal ediyor.

Belediye marangozhanesi fabrika gibi
Belediye marangozhanesi fabrika gibi admin
Bu içerik 256 kez okundu.
Advert

Sinem OLLAÇ

Çalışma sayesinde hem tasarruf sağlanıyor, hem de daha sağlıklı ve kullanışlı ürünler yapılıyor.Çalışmalar hakkında bilgi veren Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel , “Gülnar’ı dışa bağımlı hizmet anlayışından kurtararak belediyenin kendi tesislerinde kendi araç, gereç ve çalışanlarıyla üretim yapmasını sağladıklarını belirtti. Hizmete sunulacak tüm ürünlerin Belediyenin öz sermayesi ve çalışanları vasıtasıyla ortaya konulacağının altını çizen Günel, banklardan kamelyaya, piknik masalarına kadar birçok ürünün piyasa değerinin çok altında üretilerek tasarruf sağlandığını kaydetti.
Günel, “okulların kütüphanesine varıncaya kadar her türlü hizmeti mevcut personel ve malzemelerle alın teri ve emekle yoğurarak sunacağız. Verdiğimiz sözlerin daha fazlasını yapmaya gayret gösteriyoruz. Bu gayretimizi tasarruf tedbirlerine azami derecede riayet ederek gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız tasarruflarla gelen paraları da başka bir hizmet sunumunda kullanıyoruz” dedi.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mezitli’de 6 hırsızlık olayının failleri yakalandı
Mezitli’de 6 hırsızlık olayının failleri yakalandı
Mahallelere beton yol!
Mahallelere beton yol!