Dereli: Hazırız, Genel merkez açıklamasını bekliyoruz

​Cumhuriyet Halk Partisi'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Selçuk Dereli, kentte bir yıldan beri yaptıkları çalışmaların karşılığını alacaklarına inandığını belirterek, “Biz hazırız, çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz, sadece Genel Merkezimizin adayları açıklamasını bekliyoruz’’dedi.

Dereli: Hazırız, Genel merkez açıklamasını bekliyoruz
Dereli: Hazırız, Genel merkez açıklamasını bekliyoruz admin
Bu içerik 318 kez okundu.

-Mersin’de Aday adayı olan CHP’lilerin gözü Genel merkezde .CHP Mersin büyükşehir Belediyesi Başkan A.Adayı Selçuk Dereli, başkanlık yarışında ipi göğüsleyeceklerini, ciddi bir takım çalışması ve halkın belediyeciliği anlayışı ile Mersin’de başarı hikâyesi yazacaklarını söyledi.Yaptığı  basın açıklamasında

iki yıllık alan çalışması maratonunun sonuna geldiklerini ifade eden Dereli, halka hizmet etmenin ciddi bir maraton yarışı olduğunu, bıkmadan, usanmadan, yorulmadan ipi göğüslemek gerektiğini belirterek,  söyle konuştu:

 

 

BAŞARI HİKÂYESİNDE HERKESİN İMZASI OLACAK

 

 “Aday adayı sürecinin son aşamasındayız. Biz, bu aşama ile ilgili yaptıklarımızı, bundan sonra yapacaklarımızı Genel Merkezimizin ve örgütlerimizin karar organlarına ilettik, değerlendirmelerine sunduk. Aday adaylığı maratonu tamamlandı, şimdi adaylık süreci başlıyor. Asıl uzun maraton koşusu bundan sonraki sürece hitap ediyor. Biz hazırız genel merkezimizin açıklamasını bekliyoruz. Başkanlık yarışında ipi göğüsleyeceğimize inanıyorum, ciddi bir takım çalışması ve halkın belediyeciliği anlayışı ile Mersin’de herkesin, her kesimin takdir edeceği bir başarı hikâyesini hep birlikte yazacağımızdan hiç kuşkum yok. Bu başarı hikâyesi şahsımın değil, tüm Mersin’in hikâyesi olacak. Bu kentte yaşayan 2 milyon kişi bu hikâyeyi ben/Biz yazdık diyebilecek, çünkü başarı hikâyesinde herkesin imzası olacak.’’

KAZANMAK İÇİN MARATONU BİRLİKTE KOŞALIM

 

2019 yerel seçimlerinin her zaman olduğundan çok daha önemli hale geldiğini söyleyen Selçuk Dereli, “sözlerini şöyle tamamladı; “Yerel yönetimler yerinde yönetimdir. Halk kendini ve kentini yönettiğinde daha mutludur. Mersin özgürlükler kentidir, halkımız yaşadığı alanlarda karar verici olduğunda birlikte yönetmek, beraber başarmak mümkündür. Biz bu anlayışla Mersin’i halkımızla birlikte yönetmeye kararlıyız. Halkın belediyesi, halkçı belediyecilik önceliğimizdir. Biz hazırız, halkımızda hazır, kazanmak için bu maratonu hep birlikte koşacağız. Sadece genel merkez açıklamasını bekliyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin, 18 ülkeden ormancı ve çevrecilere ev sahipliği yaptı
Mersin, 18 ülkeden ormancı ve çevrecilere ev sahipliği yaptı
Kepirli’nin içme suyu sorunubayramdan önce çözülecek
Kepirli’nin içme suyu sorunubayramdan önce çözülecek
denizli escort