Gülnar’da Yol İyileştirme Çalışmaları Sürüyor

​Gülnar Belediyesi Fen işleri ekiplerince,ilçede bozulan yollar parke ile kaplanıyor. Başkan Günel yaptığı açıklamada,vatandaşların belediye hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanması için çalıştıklarını söyledi

Gülnar’da Yol İyileştirme Çalışmaları Sürüyor
Gülnar’da Yol İyileştirme Çalışmaları Sürüyor admin
Bu içerik 301 kez okundu.

-Gülnar’da yol iyileştirme çalışmaları son hızıyla devam ediyor. Gülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri üst yapı konusunda ilçe genelinde yaptıkları çalışmaları geniş bir yelpazede devam ediyor. Gülnar Belediyesi’nden yapılan açıklamada; Ekipler yaptıkları çalışma kapsamında Ayvalı Mahallesi Arda Sokak’ta kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını tamamladı.

Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, kötü olan yollarımızda devam eden yol iyileştirme düzenlemelerinin hız kazandığını, vatandaşların ihtiyaçlarına karşılık verecek düzenlemelerle geleceğin Gülnar’ını inşa etmek için çalışmalarının aralıksız süreceğini söyledi.

Günel, “Yeni yaptığımız ya da yenilediğimiz yollarımıza daha çok kilitli parke taşı döşemeyi tercih ediyoruz. Bu halkında beğenisini topluyor. Çükü asfalta göre daha kullanışlı olan parke taşı sayesinde hem sürücüler hem de yayalar çok daha rahat ediyor. Yağışlı havalarda çamur deryasına dönen tüm sokaklar tekrar elden geçiriliyor. Öte yandan ihtiyacı olan bazı bölgelerde malzemeli serme sıkıştırma çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın rahat bir kış geçirmesi için belediye olarak elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımızı da tamamlayıp yeni yollarına kavuşturduğumuz Ayvalı mahalle sakinlerimize yeni yolları hayırlı olsun ” dedi. (Bülten)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdemli Belediyesi’nden vergi hatırlatması
Erdemli Belediyesi’nden vergi hatırlatması
İşkur, engelli ve eski hükümlülerin yanında
İşkur, engelli ve eski hükümlülerin yanında