Advert
Advert
Advert

Kocamaz İYİ Parti’de

​Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz İYİ Parti’ye katıldı. Kocamaz’a İYİ Parti rozetini Genel Başkan Meral Akşener grup toplantısında taktı.

Kocamaz İYİ Parti’de
Kocamaz İYİ Parti’de admin
Bu içerik 547 kez okundu.
Advert

Hasan KÜÇÜK

-Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından Mersin Büyükşehir Belediye Belediye Başkanlığı’na aday gösterilmediği için istifa eden Burhanettin Kocamaz, İYİ Parti’ye katıldı. Kocamaz’ın rozetini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener grup toplantısında taktı.Akşener’in ismini okuması ile Kocamaz alkışlar ve sloganlar eşliğinde kürsüye çıktı. Akşener, Kocamaz’a rozeti taktıktan sonra “Şimdi bu rozeti takıyoruz, başkan seçildikten sonra bu rozeti çıkaracaklar. Herkesin başkanı olacak” dedi. 

KOCAMAZ: PROVAKASYONLARA KARŞI UYANIK OLALIM

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ise sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

“Bugün hepimiz ve Mersin’imiz için önemli bir karara şahitlik edeceğiz!” diyen Kocamaz, “Bizi hizmet yolundan alıkoyma, birbirimizden ayırma, sevgi bağlarımızı koparma, vefa duygularını rafa kaldırarak halkımızla aramıza set çekme, hizmetlerin önünü keserek Mersin’i hiçe sayma çabalarına rağmen sizlerin “Yola çık, yol açık” şeklinde sloganlaştırdığınız çağrı, talep ve ısrarlarınıza sessiz kalmayıp sizlere olan tam güvenimizle hak, hukuk ve adalet için, Mersin’e ve Mersinliye olan inanç, saygı, sevgimiz ve tüm samimiyetimizle kaldığımız yerden eksik hizmetlerimizi tamamlamak üzere yeniden yola çıkıyoruz!” diye konuştu.

 

Kocamaz şunları dile getirdi: “Mersin’e ve Mersinliye olan inanç, güven ve muhabbetimizle, hizmetlerimizin devamı için yeni bir yol açıyor ve , İYİ PARTİ Saflarında yolumuza devam ediyoruz. Rabbim aldığımız bu kararı Mersin’imiz, halkımız ve bizler için hayırlı eylesin. Rabbim Hepimizin yar ve yardımcısı olsun.Bu vesile ile(her zaman olduğu gibi) bu çetin mücadelede bizimle birlikte yol yürüyen bütün Gönüldaşlarımı bir kez daha “Sağ duyuya ve İtidale”davet etmek istiyorum.”

Sevenlerinin provakasyonlara gelmemeleri konusunda uyaran Kocamaz şunları kaydetti:” Değerli Dostlar; Lütfen sakin olalım! Oyuna gelmeyelim! Provakasyonlara karşı uyanık olalım! Herhangi bir olumsuzluğa fırsat vermeyelim! Bizim niyetimiz halis, İnşaallah akıbetimiz de hayır olacaktır. Rabbim bizleri birbirimizden ayırmasın. Bizleri aramıza sokulmak istenen fitne fesat gıybet ve dedikodulardan, yalan dolan ve iftiralardan ve tüm kötülüklerden emin eylesin. Hepimizin yar ve yardımcımız olsun. Allah’a emanet olunuz. Ne mutlu Türk’üm diyene!”

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kariyer Fuarı 2 Mayıs’ta!
Kariyer Fuarı 2 Mayıs’ta!
TIR, ticari araca çarptı
TIR, ticari araca çarptı