Advert
Advert

AKİB KPSS puanıyla personel alıyor

Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB), yayımladığı ilan ile 3 Uzman Yardımcısı, 1 Bilgisayar Programcısı ve 5 İdari Memur olmak üzere sözlü sınavla toplam 9 personel alımı yapılacağını duyurdu.Personel alım başvuruları Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği adresine en geç 14/12/2018 Cuma Günü saat 17:00'a kadar şahsen veya posta ile yapılacak.

AKİB KPSS puanıyla personel alıyor
AKİB KPSS puanıyla personel alıyor admin
Bu içerik 181 kez okundu.

Sinem OLLAÇ

Sınava girecek adaylarda TC vatandaşı olmak,35 yaşını doldurmamış olmak,kamu haklarından mahrum bulunmamak vs gibi şartlar aranıyor.

Sınava kabul edilecek adayların listesi, sınav tarihi ve yeri Genel Sekreterliğin internet adresinden duyurulacak. Ayrıca tebligat yapılmayacak.

Sözlü sınav, adayların, genel kültür, iletişim ve analitik düşünme yeteneği, hal, tavır ve davranışlarındaki genel görünüm ile mesleki bilgi gibi hizmetin gerektirdiği niteliklere sahip olup olmadıkları göz önüne alınacak ve yabancı dil bilgilerinin ölçüleceği bir mülakat niteliğinde olacak. Sözlü sınavda başarılı sayılabilmek için her bir üyeden 100 puan üzerinden en az 50 puan almak kaydıyla ortalama en az 70 puan almak gerekmektedir.

Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin, sınavı kazansalar dahi atamaları yapılmayacak, yapılmış olsa dahi iptal edilecek.Adaylar, sınavda kimlik tespitinde kullanılmak üzere yanlarında fotoğraflı ve geçerli bir kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport vb.) bulunduracaklar.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MAKRO Market işçileri eylem yaptı
MAKRO Market işçileri eylem yaptı
Terk edilmiş araçta 44 kilo esrar
Terk edilmiş araçta 44 kilo esrar