İyi Parti’den Mersin Fotoğrafçılar Odası’na ‘seçim’ ziyareti

​Mersin İYİ Parti il Örgütü, ildeki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, yerel seçimler ve kentin sorunları ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunma çalışmalarını sürdürüyor.

İyi Parti’den Mersin Fotoğrafçılar Odası’na ‘seçim’ ziyareti
İyi Parti’den Mersin Fotoğrafçılar Odası’na ‘seçim’ ziyareti admin
Bu içerik 470 kez okundu.

 İYİ Parti il Başkanı Servet Koca ve yönetim kurulu önceki günde Fotoğrafçılar  Esnaf Odası’nı ziyaret etti. Konuklarını Oda Başkanı Önder Gökmen karşıladı Ziyaret sırasında, yaklaşan yerel seçimler ve Mersin’in sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Görüşmede konuşan

İYİ Parti Mersin İl Başkanı Servet Koca, “Mahalli İdareler Seçimi için süreç başlamıştır. Yoğun tempoda çalışmalarımız devam ediyor. Her ne kadar İYİ Parti kendi adaylarımızla seçimlere gireceğiz dese de, kurulan ittifaklar, matematiksel hesaplar içine giren mevcut iktidar bizleri de Cumhuriyet Halk Partisi ile ittifak konuşmaları yapmaya itti. Çalışmalar konuşmalar devam ediyor. Görüşmeler büyük bir hassasiyetle ve gizlilikle yürütülüyor, umuyoruz ki bu görüşmeler sonucu önümüzdeki hafta tüm sorulara cevap niteliğinde olacaktır. Bizler bugün sizleri dinlemeye, sorunlarınızı anlamaya ve beraberce çözüm üretmek için fikir alışverişinde bulunmaya geldik” dedi. İYİ Parti Mersin İl Başkanlığı’nın yaptığı ziyaret için teşekkür eden Oda Başkanı Önder Gökmen Oda olarak üzerinde durdukları konulardan bahsederek “140 üyesi olan bir Oda’yız. Korsan fotoğrafçıları kayıt almaya çalışıyoruz, bunun dışında devlet dairelerindeki kurulmuş olan foto kabinleri kaldırmaya çalışıyoruz. İçimizdeki kutuplaşmayı, sorunları çözmeye çalışıyoruz. Yönetime yeni gedik, umarız iyi işler başarırız” dedi. Koca kayıt dışı ekonominin her sektörde olduğunu vurgulayarak “Mesleki Dernekçilik, Odacılık çok zor, kayıtsız meslektaşlarınız kayıtlı olan meslektaşlarınızdan daha fazla. Derneğiniz var, derneğinize kayıtlı olan üye sayınız Oda’ya mevcut kayıtlı üye sayınızdan az.” Diye konuştu.(Bülten)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pazarcılara yerleri kura ile verildi
Pazarcılara yerleri kura ile verildi
Bozyazı Kur’an Kursu’nda yıl sonu etkinliği düzenlendi
Bozyazı Kur’an Kursu’nda yıl sonu etkinliği düzenlendi