Edis, hayranlarını coşturdu

Toroslar’da, 15 Bin kişi Edis konserinde coştu. Koray Aydın Stadyumu'ndaki konseri Belediye Başkanı Hamit Tuna da izledi.

Edis, hayranlarını coşturdu
Edis, hayranlarını coşturdu admin
Bu içerik 234 kez okundu.

Mersin'de Toroslar Belediyesi tarafından düzenlenen konserde hayranları ile buluşan Edis, en sevilen şarkılarını 15 bin kişi ile birlikte seslendirdi.
Koray Aydın Stadyumu'ndaki konseri Belediye Başkanı Hamit Tuna da izledi. 

Havai fişek gösterileri eşliğinde sahneye çıkan Edis, sevilen şarkıları ve muhteşem performansıyla Mersinlilere unutulmaz bir gece yaşatırken, özellikle genç hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği konseri coşkuya dönüştürdü.

Mehteran takımının gösterileri ile başlayan konser öncesinde bir konuşma yapan Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, soğuk havaya rağmen düzenledikleri konserde birlik ve beraberliğin en güzel fotoğraf karesini veren tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

15 yıldır görev yaptıkları Toroslar’da 21’inci yüzyıl şartlarına uygun bir kent anlayışıyla çalıştıklarını ancak özel gün ve haftaları asla unutmadıklarını ve unutturmadıklarının altını çizen Başkan Tuna; “Ulu Önderimiz Atatürk; ‘Beni görmek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Beni anlamak, ortaya koyduğumuz iddia ve ideallerimi takip etmektir demiştir. Onun için biz de diyoruz ki Ulu Önderimizin ilkelerinin hedefinde, ortaya koymuş olduğu vizyonun peşinden bu Cumhuriyet’i Allah izin verirse bu dünya var olduğu sürece bu Anadolu coğrafyasında devam ettireceğiz. Aynı zamanda muasır medeniyet seviyesinin üzerinde bir ülke olma hedefini de asla bırakmayacağız. Dünde, bugünde, bundan sonra da çok çalışacağız” dedi Bugüne kadar gençlerin her zaman desteklerini gördüklerini ve her zaman birlikte yol yürümekten büyük onur duyduklarını belirten Başkan Tuna; “1999 yılından beri söylediğimiz lider Ülke Türkiye vizyonu. Ekonomik anlamda üreten yapısıyla gelişmiş, zenginleşmiş bir Türkiye lider ülke sevdası. Ekonomik anlamda güçlü olan bir ülkenin elbette ki bölgesinde de siyasi olarak yaptırımı olan bir Türkiye hayalimizdir. Bize bu Cumhuriyet’i emanet eden Atatürk’ün her sözünü, düşüncesini doğru algılamak ve anlamak durumundayız. Çünkü bizi millet yapan değerlerimizi yok etmek için uğraşan çok yapılar var. Kalabalığı millet yapan değerler; dilidir, bayrağıdır, vatan toprağıdır, maneviyatıdır, milli kültürüdür ve tarih şuurudur. Bu değerleri boşalttığınızda millet olma özelliğini ortadan kaldırırsanız ve sadece madde ve materyale tapan bir grup haline gelirsiniz. 15 yıldır görev yaptığımız Toroslar’da dünden bugüne yaptığımız hizmetlerle Toroslar’ın değerini tam 20 kat büyüttük.21.yüzyıl şartlarına uygun şehircilik anlayışını kentimize getirirken, özel gün ve haftaları asla unutmadık, unutturmadık ve hep birlikte inşallah unutturmayacağız. Bu vesileyle; bu toprakları vatan yapan başta Ulu Önderimi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

Başkan Tuna, konuşmasının ardından ünlü sanatçı Edis’e geceye sunduğu katkılarından dolayı teşekkür etti ve üzerinde Toroslar Belediyesi’nin logosu bulunan çini işlemeli fincan takımı hediye etti. Sanatçı Edis’de Başkan Hamit Tuna’ya teşekkür ederek, Mersin’de böyle güzel bir organizasyonda Mersinlilerle buluşmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.Başkan Tuna, konsere gelen binlerce vatandaşla hatıra fotoğrafı çektirirken, engelli vatandaşlarla da yakından ilgilenerek, sohbet etti. (Bülten)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Siyasi görüş devre dışı bırakılmalı'
'Siyasi görüş devre dışı bırakılmalı'
İş vaadiyle vatandaşları dolandırmış
İş vaadiyle vatandaşları dolandırmış