CHP’li Koç ‘Mezitli için alın teri dökmeğe adayız’

Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkan A. Adayı Sinan Koç, yaptığı açıklamada 5 yıl içerisinde Mezitli’de tüm yaşam alanlarıyla yeni bir kent yaratmak için çalışacaklarını belirterek,”Mezitli için alın teri dökme adayız” dedi

CHP’li Koç ‘Mezitli için alın teri dökmeğe adayız’
CHP’li Koç ‘Mezitli için alın teri dökmeğe adayız’ admin
Bu içerik 495 kez okundu.

Ortak paydalarının ortak yaşam alanları olduğunu ifade eden Koç, “Amacımız kentimizi doğasıyla, deniziyle ve tüm yaşam alanlarıyla yeni bir boyut kazanacak ve umutla, dayanışmayla ve emekle yaşanılabilir bir kent yaratmak için var gücümüzle hep beraber geliyoruz. Ortak paydamız her şeyi ile iyi ve yeni bir şehir yaratmak. Umutluyuz, güçlüyüz ve en önemlisi yaşama ve emeğe değer veriyoruz” şeklinde konuştu.

 “BÜYÜKŞEHİR İÇİN DE ÇALIŞACAĞIZ”

Açıklamasının devamında insan odaklı hizmet göstermeye vurgu yapan CHP’li Koç, “Şunu da söylemem gerekiyor ki biz Mezitli’de sadece Mezitli için değil Büyükşehir için de çalışacağız. Hizmet ve medya sektöründe faaliyet gösterdiğim için insan odaklı hareket ediyoruz ve yerel yönetimde de bunu sürdüreceğiz ve halkımız da bunu biliyor bize güveniyor” dedi. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Siyasi görüş devre dışı bırakılmalı'
'Siyasi görüş devre dışı bırakılmalı'
İş vaadiyle vatandaşları dolandırmış
İş vaadiyle vatandaşları dolandırmış