Gülnar’da parke döşeme çalışmaları sürüyor

Gülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen yol çalışmalarında Taşoluk Mahallesi parke döşeme çalışmaları devam ediyor.

Gülnar’da parke döşeme çalışmaları sürüyor
Gülnar’da parke döşeme çalışmaları sürüyor admin
Bu içerik 245 kez okundu.

 

Mersin/Gülnar İlçe Belediyesi tarafından mahalleye dönüşen köylerde başlatılan parke döşeme çalışmalarının devam ettiği bildirildi.
Yaptığı basın açıklamasında en uzak yerleşim bölgeleri dahil tüm mahallelere parke döşemeyi sürdürdüklerini söyleyen Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, bu kapsamda belediye ekiplerinin Taşoluk Mahallesi sokaklarında parke çalışmasına devam ettiğini kaydetti. Yakın zamanda çalışmaların tamamlanmasıyla Taşoluk’un güzel bir görünüme sahip olacağını ifade eden ve vatandaşların yapılan hizmetlere sahip çıkması gerektiğini belirten Günel, "İhtiyar, genç, çoluk, çocuk demeden el ele vererek ve azimle çalışarak Allah’ın izniyle mahallelerimizi de zirvelere taşıyacağız. Bize hizmet etmek, sizlere de bu hizmetlere sahip çıkmak düşer" dedi.
"Mahalleye dönüşen köylerle birlikte mahallelerimiz yapılan yol ve kaldırım çalışmalarıyla çağdaş bir görünüme kavuşuyor" diyen Günel, “Göreve başladığımızdan bu yana, üretimini ve döşeme işini kendi bünyemizde yaptığımız ve daha az maliyet sağladığımız parke yol işinde çok iddialı bir konumda bulunuyoruz. Yapılan parke çalışmaları neticesinde Gülnar ilçemiz yolları ve kaldırımlarıyla modern bir ilçe görünümüne kavuşmaktadır. Yaptıklarımızla yetinmiyoruz her geçen zamanda üzerine koyarak bu yöndeki çalışmalarımız devam ediyor. Bu bağlamda önceliğimiz kırsal mahallelerimizdir. Buralara tarihlerinin en büyük hizmetlerini götürüyoruz. Allah’ın izniyle daha da iyisini yapıp, insanlarımızı mutlu edeceğiz" diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Siyasi görüş devre dışı bırakılmalı'
'Siyasi görüş devre dışı bırakılmalı'
İş vaadiyle vatandaşları dolandırmış
İş vaadiyle vatandaşları dolandırmış