Advert
Advert
Advert

Kuyucuoğlu cadde esnafını ziyaret etti

​CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A.AdayıSerdal Kuyucuoğlu, Mersin şehir merkezindeki en işlek caddelerden biri olan Kuvva-i Milliye (Hastane) Caddesi'nde yurttaş ve esnafı ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi

Kuyucuoğlu cadde esnafını ziyaret etti
Kuyucuoğlu cadde esnafını ziyaret etti admin
Bu içerik 227 kez okundu.
Advert

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A.AdayıSerdal Kuyucuoğlu, Mersin şehir merkezindeki en işlek caddelerden biri olan Kuvva-i Milliye (Hastane) Caddesi'nde yurttaş ve esnafı ziyaret etti.Edinilen bilgiye göre Cadde üzerindeki duraklardaki yurttaşlarla sohbet edip, dükkânlara girerek esnafa hayırlı işler dileyen Kuyucuoğlu, dükkân sahipleriyle ve müşterilerle sohbet etti. Esnafın ve vatandaşların ekonomiyle ve şehirle ilgili sorunlarını, taleplerini dinleyen Serdal Kuyucuoğlu, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi durumunda yapacakları projeler hakkında da vatandaşlara bilgi verdi.

Esnaf gezisiyle ilgili değerlendirmede bulunan Serdal Kuyucuoğlu, esnafın satış yapamamaktan, vatandaş alım gücü sıkıntısından muzdarip olduğuna dikkat çekti.

CHP'li belediyelerin, kentlerde uyguladıkları proje ve desteklemelerle ekonomik krizin etkilerini azaltma hedefinde olduğunu ifade eden Kuyucuoğlu, "Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı sorumluluğu bize verildiği zaman bu bilinçle çalışacağız. Belediyeler, bir şehrin kalkınmasında lokomotif rolü oynayabilir. Ön açıcı olabilir. Göreve seçildiğimiz zaman ulaşım sorununu çözeceğiz. Geleceği planlayacağız. Turizmi, Tarımı destekleyeceğiz. Emekten yana olacağız. Kadın ve gençlere yeni dünyalar kuracağız. Engelli ve yaşlılara sahip çıkacağız. Çevreci olacağız. Mersin'i adaletle yöneteceğiz. Yeni bir anlayışla çalışacağız" dedi.

Serdal Kuyucuoğlu, 4. sü düzenlenen kitap fuarına katılıp, stantları ziyaret ederek yazar ve vatandaşlarla görüştü.  Kuyucuoğlu; “Kitap Fuarına Mersinlilerin ilgi göstermesi sevindirici. Yaşadığımız kent Mersin sanat ve kültür şehri olmayı hak ediyor. Bunu gerçekleştirmek bizim en önemli projelerimizden biridir.” dedi. (Bülten)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kariyer Fuarı 2 Mayıs’ta!
Kariyer Fuarı 2 Mayıs’ta!
TIR, ticari araca çarptı
TIR, ticari araca çarptı