Advert
Advert

Akdeniz Belediyesi kadına şiddete karşı stant açtı

​Akdeniz Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından, “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” kapsamında bilgilendirici broşürler dağıtıldı. Broşüründe, “Şiddet Gördüğümde Ya Da Tanık Olduğumda Sessiz Kalmıyorum, Arıyorum” ifadesinin altında, (Alo 183 Sosyal Destek Hattı), (155 Polis İmdat Hattı) ve (156 Jandarma) acil hatlarına ait telefonları yer aldı.

Akdeniz Belediyesi kadına şiddete karşı stant açtı
Akdeniz Belediyesi kadına şiddete karşı stant açtı admin
Bu içerik 119 kez okundu.

-Mersin/Akdeniz İlçe Belediyesi’nin “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” kapsamındaki etkinlikleri devam ediyor. Gün nedeniyle, belediyeye ait Kadın Emeğini Değerlendirme Pazarı önünde açılan stantta gerçekleşen etkinlikte, Kuvvai Milliye ve Bahçeler Caddesi’nden geçen vatandaşlara ve araç sürücülerine kadına yönelik şiddete karşı bilgilendirici el broşürlerinin dağıtımı gerçekleşti.

“Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir” yazılı el broşüründe, “Şiddet Gördüğümde Ya Da Tanık Olduğumda Sessiz Kalmıyorum, Arıyorum” ifadesinin altında, (Alo 183 Sosyal Destek Hattı), (155 Polis İmdat Hattı) ve (156 Jandarma) acil hatlarına ait telefonları yer aldı.

Akdeniz Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü personellerinin broşür dağıtımı sırasında vatandaşlara; ayrıca kadına yönelik şiddete karşı bilgilendirici açıklamalar da yapıldı. (Bülten)

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MAKRO Market işçileri eylem yaptı
MAKRO Market işçileri eylem yaptı
Terk edilmiş araçta 44 kilo esrar
Terk edilmiş araçta 44 kilo esrar