Atıcı, ‘Mersin’i ben değil, biz yöneteceğiz’

Mersin ve İlçelerini dolaşan CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Aytuğ Atıcı, “Ben birlikte yönetim diyorum beraber oturup, beraber karar vereceğiz. Mersin’i ben değil biz yöneteceğiz" dedi

Atıcı, ‘Mersin’i ben değil, biz yöneteceğiz’
Atıcı, ‘Mersin’i ben değil, biz yöneteceğiz’ admin
Bu içerik 1032 kez okundu.

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Aytuğ Atıcı, büyük bir inanç ile Mersin’i karış karış dolaşmaya devam ediyor. Mersin ve İlçelerini  sokak sokak  dolaşan Atıcı,Ben birlikte yönetim diyorum beraber oturup, beraber karar vereceğiz.  Mersin’i ben değil biz yöneteceğiz" dedi Saha çalışmalarına Silifke ilçesinin Atakent ve Atayurt mahallelerinde devam eden Atıcı, “İlk hedeflerimiz arasında kadınlarımızın istihdamını sağlamak var. Bizim hayalimizdeki Mersin’de kadınlarımız sadece üreten değil, yöneten de olacak. Kadınlarımızın rahatça çalışabilmeleri için her mahalleye kreşler açacağız, meslek edindirme kurslarının sayısını arttıracağız.” Diye konuştu.

MUHTARLAR DEMOKRASİNİN VAZGEÇİLMEZİDİR

Çalışmalarına Akdeniz ilçesinin Güneş ve Siteler mahalle muhtarlarını ziyaretin ardından saha çalışmalarıyla devam Aytuğ Atıcı, “Mahallenin nabzını en iyi muhtarlarımız tutar. Mahallenin hangi bölgesine hizmet gidecek, hangi vatandaşımızın yardıma ihtiyacı var muhtarlarımız bilir. Bundan dolayı muhtarlar demokrasinin vazgeçilmez parçalarıdır. Bunun bilincindeyiz ve Mersin’i muhtarlarla birlikte yöneteceğiz.” dedi. Güneş ve Siteler Mahallelerindeki saha çalışmalarında vatandaşların şikâyetlerini dinleyen Atıcı “Akdeniz ilçemiz yatırım alma konusunda diğer ilçelerimize göre şimdiye kadar şanssız olmuştur. Buradan söz veriyorum, Aytuğ Atıcı’nın belediye başkanlığında yatırım yönünden herhangi bir ayrımı yapılmayacak.“ dedi.

Mezitli ilçesinin Tece Mahallesinde saha çalışmasına devam eden Atıcı, “Mersin sosyal demokrat belediyeciliği hak ediyor. Seçilmemiz halinde sosyal demokrat bir yönetim anlayışı ile hiçbir ırkı, inanışı, dili ve rengi ötekileştirmeden Mersin’i barış içinde yöneteceğiz.” dedi.

NARENCİYENİN BAŞKENTİ MERSİN

Narenciye Festivali’ne de katılan Aytuğ Atıcı, ”Bu güzel festivalde narenciye üreticisinin dertlerine de derman olmak zorundayız. Umarım bu gibi festivaller sadece eğlence ile bitmez. Büyükşehir belediyesi üreticinin yanında olmak zorundadır. Seçilmem halinde ‘Güneş Enerji Kooperatifleri’, ‘Güneş Enerjisiyle Tarımsal Sulama’ ve ‘Seyyar Meyve Suyu Fabrikaları’ gibi birçok öncü proje ile çiftçilerimizin yanında olacağız.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mut’ta başıboş sokak köpekleri toplanıyor
Mut’ta başıboş sokak köpekleri toplanıyor
Tarsus'ta nehirde kaybolan şahsın cesedine ulaşıldı
Tarsus'ta nehirde kaybolan şahsın cesedine ulaşıldı