Hizmet alanlar artık daha mutlu

​Mersin'in merkez Akdeniz ilçe Belediyesi'ne bağlı Kadın ve Aile Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren psikolog tarafından fiziksel, duygusal ve ekonomik şiddete maruz kalan ya da bu risk altında bulunan kadın ve çocuklara ücretsiz psikolojik destek hizmeti veriliyor.Belediyenin sunduğu danışmanlık hizmetinin yürütüldüğü 4 ay içinde Belediyenin sunduğu danışmanlık hizmetinin yürütüldüğü 4 ay içerisinde 50’yi aşkın vatandaş hizmetten faydalandığı bildirildi

Hizmet alanlar artık daha mutlu
Hizmet alanlar artık daha mutlu admin
Bu içerik 241 kez okundu.

-MersinAkdeniz İlçe Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren psikolog tarafından sunulan; ‘bireysel, çift, çocuk-ergen ve aile terapi’ hizmetlerinden, başvuran vatandaşlar ücretsiz yaralanabiliyor. Akdeniz Belediyesi basın merkezinden yapılan açıklama göreKurum psikologu tarafından yürütülen psikolojik danışmanlık ve eğitim hizmetleri; gerek saha çalışmaları, gerekse müdürlüğün sürdürdüğü hizmet ve çalışmalar sayesinde özverili bir şekilde devam ediyor. Psikolojik destek ve eğitim hizmeti kapsamında; fiziksel, duygusal, cinsel ve ekonomik şiddete maruz kalan ya da risk altında olan kadınlara gerekli yönlendirmeler ve psikolojik destek hizmeti de veriliyor. Belediyenin sunduğu danışmanlık hizmetinin yürütüldüğü 4 ay içerisinde 50’yi aşkın vatandaş hizmetten faydalandı.

GÖRÜŞMELER, SAHADA VEYA KURUMDA GERÇEKLEŞİYOR

Kurum psikologu, saha çalışmalarında başvuran vatandaşların şartlarını göz önüne alarak gerektiği zamanlarda müdürlük tarafından sağlanan araçlarla evlerinden alınıp kurumda; fiziksel ve ekonomik koşulları elverişli olmayan danışanların da görüşmelerini evlerinde gerçekleştirerek psikolojik destek hizmeti sunuyor. Akdeniz Belediyesi’nin sunduğu; ‘Psikolojik Destek ve Eğitim Hizmeti’nden yaralanmak isteyen vatandaşlar, (0324 2320442) veya (0530 2909797) numaralardan telefonlar aracılığıyla randevu alarak bu hizmetten faydalanabilirler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mut’ta başıboş sokak köpekleri toplanıyor
Mut’ta başıboş sokak köpekleri toplanıyor
Tarsus'ta nehirde kaybolan şahsın cesedine ulaşıldı
Tarsus'ta nehirde kaybolan şahsın cesedine ulaşıldı