‘Emeklilerin yüzü gülecek’

​CHP Yenişehir Belediye Başkan A. Adayı Cemal Akbudak, emeklilerin talebi doğrultusunda başkanlık yarışına girdiğini belirterek, “Mersin’de 300 bin emeklimiz var ve biz emeklilerimizin yüzlerini güldürmek için bu yola çıktık” dedi.

‘Emeklilerin yüzü gülecek’
‘Emeklilerin yüzü gülecek’ admin
Bu içerik 505 kez okundu.

Sinem OLLAÇ

Emekliler Derneği Mersin Şube Başkanı Cemal Akbudak, aktif siyasete özellikle emeklilerin yaşamlarını kolaylaştırmak için girdiğini belirterek, Yenişehir’de derneklerinin üyesi 10 bin emeklinin olduğunun altını çizdi. Gazetemize konuşan CHP Yenişehir Belediye Başkan A. Adayı Cemal Akbudak emeklilerin yaşamlarını kolaylaştıracak projelerinin hazır olduğunu ifade ederek, “Günümüz ekonomik şartlarında en büyük zorluğu emeklilerimiz çekmektedir. Emeklilerimizin hayat pahalılığı altında ezildiğini görüyoruz. Biz dernek olarak bu konuda birçok proje hazırlamıştık ama bunları gerçekleştirecek imkânlarımız olmadığından aktif siyasete girerek başarmanın yolunu seçtik. Bu konuda emeklilerimizin en yoğun olduğu yerlerden Yenişehir’de gereken çalışmaları hayata geçirmeye kararlıyız” dedi.

Öte yandan sosyal yaşamın bütün katmanlarına dair projelerinin de hazır olduğunu sözlerine ekleyen Akbudak, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Kadınlarımız, gençlerimiz, üreticilerimiz ve Yenişehir’de kim yaşıyorsa hepsinin hayatına dokunacağız. Bizlerin siyasette kişisel bir çıkar gözetmesi ve ya siyasette bir yerlere gelme arzusu diye bir şey söz konusu olamaz. Bizler insanıma hizmet etmek, onlara dokunmak ve ilçemize güç katmak için yola çıktık. CHP’nin özgürlükçü, katılımcı, kaliteyi esas alan hizmet anlayışı ile belediyemizi yönetecek ve sorunlara çözüm üreteceğiz. Ben ve yol arkadaşlarım bu konuda çalışmalarımızı aralıksız devam ettirmekteyiz. Yenişehir’de insana dokunan bir belediye için başaracağımıza inancımız tamdır.”

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mut’ta başıboş sokak köpekleri toplanıyor
Mut’ta başıboş sokak köpekleri toplanıyor
Tarsus'ta nehirde kaybolan şahsın cesedine ulaşıldı
Tarsus'ta nehirde kaybolan şahsın cesedine ulaşıldı