Stabilize yol çalışmaları devam ediyor

​Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi’nin koordineli çalışmaları ile Stabilize yol yapım çalışmalarına merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan devam ettiriyor.

Stabilize yol çalışmaları devam ediyor
Stabilize yol çalışmaları devam ediyor admin
Bu içerik 1443 kez okundu.

Çalışmalar kapsamında, ekipler Kuskan, Örenpınar, Dayıcık mahallelerinde Stabilize yol yapım, yol genişletme ve şarampol açma çalışması yaptı.Ekipler yaptığı planlamaya göre ilçedeki çalışmalarını ulaşım, yol şartları seçeneklerini göz önüne alarak, öncelikleri belirliyor. Belirlenen mahallelerde tamamlanan çalışmalar ardından aralıksız olarak bir başka mahalle ile devam ediyor.
Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel yaptığı açıklamada, merkez ve kırsal ayrımı yapmadan vatandaşların yaşam standartlarını yükseltmek için çalışmaların devam ettiklerini belirterekçalışmaların belirlenen bölgelerde devam edeceğini söyledi.
Günel; Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak Kuskan, Örenpınar ve Dayıcık  Mahallelerinde stabilize yol yapım çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte mahalle halkı çamur ve toz sorunundan kurtulmuş olacak. İlçede önümüzdeki kış aylarında yaşanacak olumsuz hava şartları ile karşı karşıya kalınabileceği ve bunun öncesinde tüm ilçe geneline yayılarak önümüzdeki kış için rahat bir ortamı sağlanması için çalışmaların devam edeceğini belirterek desteklerinden dolayı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz ve emeği geçen herkese teşekkür ederim”  diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pazarcılara yerleri kura ile verildi
Pazarcılara yerleri kura ile verildi
Bozyazı Kur’an Kursu’nda yıl sonu etkinliği düzenlendi
Bozyazı Kur’an Kursu’nda yıl sonu etkinliği düzenlendi