Karaoğlu adaylık için görevinden istifa etti

Ak Parti’den Tarsus Belediye Başkan Aday adayı olan Ziraat Mühendisleri Oda Başkanı Mustafa Kemal Karaoğlu görevinde istifa etti. Karaoğlu’nun yerine Başkan Deniz Gürbüz getirildi.

Karaoğlu adaylık için görevinden istifa etti
Karaoğlu adaylık için görevinden istifa etti admin
Bu içerik 651 kez okundu.

HASAN KÜÇÜK

Ak Parti’den Tarsus Belediye Başkan Aday adayı olan Ziraat Mühendisleri Odası Mustafa Kemal Karaoğlu Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde Ak Parti'den Tarsus Belediye Başkan aday adayı olmak için görevinden istifa etti. Karaoğlu’nun yerine Başkan Deniz Gürbüz oldu.

AK Parti Tarsus Belediye Başkan Aday adaylığı için Ziraat Mühendisleri Odası Mersin Şube Başkanlığı görevinden istifa eden Mustafa Kemal Karaoğlu, 27 Mart 2016 yılından beri odalarını en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını belirtti.

Ziraat Mühendisleri Odasının temsiliyet gücünü ve itibarını en üst seviyelere çıkararak, tüm kamu ve özel kurumlarla çok iyi diyaloglar kurduklarını ifade eden Karaoğlu “Teknik ve sosyal etkinliklerle meslektaşlarımız arasındaki iletişimi en üst seviyelere çıkardık. Tek idealimiz olan ülkesini seven tüm meslektaşlarımızla, hiçbir ayrım yapmadan çalışacağız felsefesiyle hizmet etmeye çalıştık” dedi.

Bu sürede kendisine destek olanlara teşekkür eden Karaoğlu şöyle devam etti: “Bundan sonraki yaşamıma siyaset alanında devam edeceğimden dolayı Ziraat Mühendisleri Odası Mersin Şube yönetim kurulu başkanlığından istifa ediyorum, Yeni yönetim kurulumuzun da aynı şevk ve azimle görevini yapacağından hiçbir şüphem yok.”

Karaoğlu’nun istifasının ardından Mersin Ziraat Mühendisleri Odası’nın yeni başkanı Deniz Gürbüz olurken, 2 Başkanlığa  İbrahim Arıcı, Saymanlığa Mehmet Soydan, Yazmanlığa ise Hacı Murat Berksoy, üyeliklere ise Ayşegül Selçuk, Savaş Altay ve Serkan Sar getirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pazarcılara yerleri kura ile verildi
Pazarcılara yerleri kura ile verildi
Bozyazı Kur’an Kursu’nda yıl sonu etkinliği düzenlendi
Bozyazı Kur’an Kursu’nda yıl sonu etkinliği düzenlendi