Advert

Vali Su’dan 10 Kasım Mesajı

Mersin Valisi Ali İhsan Su, Mustafa Kemal Atatürk’ün 80’inci ölüm yıl dönümü dolayısıyla yayınladığı yazılı mesajda, “Büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk tüm mazlum milletlere de örnek olmuştur” dedi

Vali Su’dan 10 Kasım Mesajı
Vali Su’dan 10 Kasım Mesajı admin
Bu içerik 233 kez okundu.

Vali Su mesajında aynen şunları söyledi:”-Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 80. Yılında milletçe saygı, minnet ve şükranla anıyoruz.

Bağımsızlık mücadelemizin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Samsun’da başlattığı istiklal mücadelesini milletimizin azim ve fedakarlığıyla başarıya ulaştırarak Cumhuriyetle taçlandırmış, tüm mazlum milletlere de örnek olmuştur.

Bizler de O’na layık olmak için her alanda üzerimize düşen görevi yerine getirerek, O’nun işaret ettiği çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal etmiş tüm aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad olsun.                                                                                                                                                                                                                                                  

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Mersin afet bölgesi ilan edilmeli’
‘Mersin afet bölgesi ilan edilmeli’
Karaya oturan gemi için acil satış kararı alındı
Karaya oturan gemi için acil satış kararı alındı