Kreş inşaatı devam ediyor

​Silifke Belediyesi tarafından Sayağzı Mahallesi Şehit Ragıp Köse İlkokulu mevkiinde yapımına başlanılan kreşin inşaat çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğü bildirildi.

Kreş inşaatı devam ediyor
Kreş inşaatı devam ediyor admin
Bu içerik 274 kez okundu.

Silifke Belediyesinden yapılan açıklamada; Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, hem tarlada çalışan kadınlar hem de mahalle sakinleri tarafından merakla beklenen Belediye Kreşinin yapımının vatandaşlartarafından memnuniyetle karşılandığını belirtti.

Soğuk bir kış günü, sabahın beşinde, tarım işçisi kadınlarısırtlarında bebekleri, kucaklarında çocuklarıyla işçi servisi beklerken gördüğünde ‘onlar için bir şey yapmalıyız’ dediğini ifade eden Turgut şunları söyledi: “Bugün İnşallah bu sorunu çözmek için ilk adımı atıyoruz. Artık annelerimizin aklı evde kalmayacak, çocuklarımız tarlalarda üşümeyecek. Sayağzı Mahallemiz bizim için önemli ve her geçen gün büyüyen bir mahallemiz. Mahallemize inşallah önümüzdeki yıllarda yeni yeni yatırımlar ve hizmetler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın taleplerini ve fikirlerini de dikkate alarak mahallemizin eksikliklerini bir birtamamlayacağız.Bugüne kadar görev süremiz içerisinde halkımıza verdiğimiz tüm sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Yapamayacağımız hiçbir sözü vermedik, vermeyiz de. Bugüne kadar birçok projeyi masaya yatırdık ve bunları gerçekleştirmenin gayretini göstermekteyiz. Bunlarla beraber yaptığımız hizmetler ortada. Halkımızı boş vaatlerle değil, hizmete açtığımız icraatlarımızla mutlu etmeye çalışıyoruz. Ben tüm Silifkelileri ve Silifke’mizi seviyorum. Halkımıza hizmet etmekten de büyük onur duyuyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Siyasi görüş devre dışı bırakılmalı'
'Siyasi görüş devre dışı bırakılmalı'
İş vaadiyle vatandaşları dolandırmış
İş vaadiyle vatandaşları dolandırmış