Meski Genel Müdürlüğü’nün Kasım ayı 1. toplantısı yapıldı

​Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü’nün Mayıs ayı olağan Genel Kurul Toplantısının birinci birleşimi 7 Kasım 2018 tarihinde Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Meski Genel Müdürlüğü’nün Kasım ayı 1. toplantısı yapıldı
Meski Genel Müdürlüğü’nün Kasım ayı 1. toplantısı yapıldı admin
Bu içerik 1080 kez okundu.

Gündeminde bulunan konuları görüşüp karara bağlamak üzere Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz Başkanlığında gerçekleştirilen Genel Kurul’da, yoklama ve bir önceki toplantı tutanağının özetinin okunarak oylanmasının ardından gündem maddeleri görüşüldü.

Geçici İşçi Vize Cetvelleri, Kadro Derece Değişiklik Cetvelleri, MESKİ Genel Müdürlüğü İçmesuyu Kaynaklarının Ticari Amaçla Kiralanması ve Denetimine İlişkin Yönetmelik Taslağı, MESKİ Genel Müdürlüğü 2019 Mali Yılı Performans Programı Tasarısı, MESKİ Genel Müdürlüğü 2019-2021 Dönemi Bütçe Tasarısı, MESKİ Genel Müdürlüğü 2019 Mali Yılı Ücret Tarifesi Tasarısı ile ilgili maddeler Genel Kurul Üyelerinin oyları ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

Gündemin son maddesi olan dilek ve temineler bölümünde ardından Komisyona havale edilen konuların görüşülüp karara bağlanması için bugün günü saat 10:00’ de yeniden toplanmak üzere oturuma son verildi. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yılmaz, Berat kandilini kutladı
Yılmaz, Berat kandilini kutladı
Jandarmadan çocuklara sürpriz
Jandarmadan çocuklara sürpriz