Advert
Advert
Advert

Pamuk, hizmet çalışmalarını denetledi

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk,ilçenin farklı mahalle ve noktalarında süren asfalt, kaldırım, karo ve kilitli parke taşı kaplama çalışmalarını yerinde denetledi

Pamuk, hizmet çalışmalarını denetledi
Pamuk, hizmet çalışmalarını denetledi admin
Bu içerik 235 kez okundu.
Advert

-Mersin Akdeniz ilçe Belediyesi’nin, ilçenin farklı mahalle ve noktalarında asfalt, kaldırım, karo ve kilitli parke taşı kaplama çalışmaları sürüyor. Akdeniz Belediyesi basın merkezinden yapılan açıklama göre Akdeniz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin; Üçocak, Karaduvar, Şevket Sümer, Çilek ve Gündoğdu mahallelerinde sokaklara asfalt serimi ile kaldırımlara kilitli parke taşı ve karo kaplama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Akdeniz’in dört bir yanında, ekip sayısı arttırılan personel ve iş makineleriyle hizmet veren fen işleri; ayrıca Tırmıl Sanayi Sitesi içinde bulunan sokakları da asfaltla kaplayıp yenilerken, Çay Mahallesi’nden geçen Deli Çay kenarında ıslah, temizlik ve düzenleme çalışması gerçekleştiriyor.

VATANDAŞLARDAN PAMUK’A TEŞEKKÜR

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin yoğun olarak başladığı asfalt kaplama, kilitli parke taşı, karo döşeme ve kaldırım yenileme çalışmalarını takdir ve beğeniyle takip eden Akdeniz sakinleri, mahallelerinin çehresini değiştiren, yaşadıkları çevreyi dönüştüren hizmet ve çalışmalar nedeniyle Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk’a teşekkür ettiler.

BAŞKAN PAMUK, “AKDENİZ’E HİZMET ATAĞIMIZ DEVAM EDİYOR”

Mahallelerde devam eden çalışmaları yerinde denetleyen Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, bir yandan teknik ekiplerden bilgi alırken, diğer yandan çalışmaların titizlikle yapılması ve hiçbir eksiklik kalmaması noktasında hassas davranmalarını istedi. Akdeniz’in dört bir yanında süren çalışmalar hakkında bir değerlendirme yapan Başkan Muhittin Pamuk, “Akdeniz sakini vatandaşlarımızın yaşamını güzelleştirip kolaylaştırmanın, ihtiyaç duydukları hizmet ve çalışmaları hakkaniyetli ve eksiksiz ulaştırmanın yoğun gayreti içindeyiz.

Kent merkezi veya kırsal bölge ayırımı yapmadan, vatandaşlarımızın sağlıklı ortamlarda yaşamaları için sunduğumuz altyapı yatırımlarının ne kadar elzem olduğu bir kez daha anlaşılmıştır. Başlattığımız hizmet atağı sayesinde, ilçemizde hizmet almayan veya hizmetlerde eksiklik yaşayan mahallemiz kalmayacak. Vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışıyor, görev ve sorumluluğumuzu layıkıyla yerine getirmenin mücadelesini veriyoruz” diye konuştu.  (Bülten)

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı