Advert

Koç’tan Amatör Sporlara Destek Sözü!

​Mezitli Belediye Başkan A. Adayı olan Sinan Koç, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Mersin yönetici ve üyeleriyle amatör sporun sorunlarını konuştu. Koç, yaptığı konuşmada,”Eksiklikleri biliyoruz ve kentimizin neye ihtiyacı olduğunun farkındayız” ifadelerini kullandı.

Koç’tan Amatör Sporlara Destek Sözü!
Koç’tan Amatör Sporlara Destek Sözü! admin
Bu içerik 289 kez okundu.

-Cumhuriyet Halk Partisi’nden Mezitli Belediye Başkan A. Adayı olan Sinan Koç, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Mersin İl Temsilciliği’ni ziyaret etti. ASKF Mersin İl Başkanı Mithat Ertaş ve yönetim kurulu ile bir araya gelen Koç, ASKF temsilcileriyle amatör sporcuların yaşadıkları sıkıntılar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Amatör sporcuların ve kulüplerin yararlanması için hazırladığı projeleri paylaşan Koç’a ASKF temsilcileri destek vereceklerini belirtti.

“SADECE MEZİTLİ’DE DEĞİL MERSİN’DEKİ EKSİKLİĞİ GİDERECEĞİZ”

Ziyarette çocuk ve gençlerin spor alanlarına ulaşmasının önemine dikkat çeken  Sinan Koç, “ Gençlerimiz ve çocuklarımız spor alanlarına ulaştıkça bu onlar için bir eziyet olmadığı sürece biz hem sporumuzu geliştirebilir hem de çocuklarımızın sağlıklı bireyler olmasını sağlayabiliriz. Onların hem bedensel hem de ruhsal anlamda daha üst düzeye çıkmaları için çalışma yapmamız gerekiyor. Hazırladığımız spor kompleksi projesi inanıyoruz ki sadece Mezitli’de değil tüm Mersin’deki büyük bir eksikliği giderecek. Projemizi tamamen spor ile ilgilenen kişilerle hazırladık. Eksiklikleri biliyoruz ve kentimizin neye ihtiyacı olduğunun farkındayız” ifadelerini kullandı.

ERTAŞ “SİNAN KOÇ’A GÜVENİMİZ TAM”

Koç’tan sonra söz alan ASKF Mersin İl Başkanı Mithat Ertaş, konuşmasına Sinan Koç’a teşekkür ederek başladı ve Koç’un sporun içinden geldiğini ve daha önce de beraber çalıştıklarını ifade etti. Ertaş, “Sinan Koç’a güvenimiz tam, onun amatör sporlar için neler yapabileceğini biliyoruz çünkü bunu daha önce de gördük. Kendisine ziyareti için teşekkür ediyoruz.”dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Minik eller çalışıyor
Minik eller çalışıyor
Müftü Deresi Bisiklet Ve Yürüyüş Yolu Yenileniyor
Müftü Deresi Bisiklet Ve Yürüyüş Yolu Yenileniyor