Advert
Advert
Advert

Mersin Etwınnıng Projelerinde Türkiye 1.si

Mersin İl Millî Eğitim Müdürlüğü eTwinning Projelerinde de Avrupa Kalite Etiketi alan proje sayısıyla birinci sırada yerini aldı.

Mersin Etwınnıng Projelerinde Türkiye 1.si
Mersin Etwınnıng Projelerinde Türkiye 1.si admin
Bu içerik 273 kez okundu.
Advert

Mersin Etwınnıng Projelerinde Türkiye 1.Si Oldu   İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklama göre 2017-2018 Eğitim öğretim yılında ilimizdeki öğretmenlerin yürüttükleri ulusal ve uluslararası eTwinning projeleri, YEĞİTEK bünyesindeki eTwinning Türkiye Ulusal Destek servisi ve Brüksel’de bulunan Merkezi Destek Servisi tarafından yapılan değerlendirme sonucunda, 8 ilçede bulunan 76 okulda görev yapan; 123 öğretmen 207 Ulusal Kalite Etiketi ,   66 öğretmen de   102 Avrupa Kalite Etiketi ile ödüllendirildi . 

Bu sonuçlara göre ilimiz 2018 yılında , eTwinning Ulusal-Avrupa Kalite Etiketleri, ödül alan öğretmen sayısı ve okul sayısı alanlarında rekor sayılarla Türkiye 1. si oldu. İl Millî Eğitim Müdürü Adem Koca, eTwinning projesindeki başarının heyecanını ve gururunu yaşadığını, emeği geçen öğretmenleri ve okullarımızı ayrı ayrı tebrik ettiğini belirtti. (Bülten)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı