Üstgeçitler açılmadan, kitabesi açıldı

​Mersin Büyükşehir Belediyesi'nce İnönü Bulvarı üzerinde yaptırılan iki yaya üstgeçidi tamamlanma aşamasına geldi. Büyükşehir Belediyesi, üstgeçitleri hizmete almadan önce, Başkan Kocamaz'ın sözlerinin yer aldığı kitabeleri üstgeçitlerin ayaklarına astı. Kitabelerde Kocamaz'ın adı var ama unvanı yok.

Üstgeçitler açılmadan, kitabesi açıldı
Üstgeçitler açılmadan, kitabesi açıldı admin
Bu içerik 414 kez okundu.

ABİDİN YAĞMUR

-Mersin Büyükşehir Belediyesi, şehir içi taşımacılıkta en yoğun duraklardan olan İnönü Bulvarı üzerindeki Yaşat durağı ile Merkez Postane durağına iki adet yaya üstgeçidi projelendirmişti. Geçtiğimiz aylarda yapımına başlanan ve Tolmen İnşaat tarafından yürütülen üstgeçit projesinde tamamlanma noktasına geldi. Üstgeçitlerin ayakları, gövdesi, çatısı ve merdivenleri monte edildi. Yürüyen merdiven ve asansörün elektrik işlerinin de tamamlanmasıyla üstgeçitler hizmete açılacak.

Partisi MHP tarafından aday gösterilmeyen, şu ana kadar herhangi bir partiden adaylığını da açıklamayan Başkan Burhanettin Kocamaz'ın iki yaya üstgeçidi açılmadan kitabelerini astırması da dikkat çekti. Kitabelerde 'Halka hizmet Hakka hizmettir. Derdimiz hizmet, sevdamız memleket. Burhanettin Kocamaz' yazısı yer aldı. Ancak kitabede Kocamaz'ın adının altına Büyükşehir Belediye Başkanı unvanı yazılmadı.

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Siyasi görüş devre dışı bırakılmalı'
'Siyasi görüş devre dışı bırakılmalı'
İş vaadiyle vatandaşları dolandırmış
İş vaadiyle vatandaşları dolandırmış