Advert
Advert
Advert

Gültekin, ‘Mezitli’yi hak ettiği yere taşımaya kararlıyız’

CHP Mezitli Belediye Başkan A. Adayı Ali Gültekin geçtiğimiz yerel seçimlerde olduğu gibi yine iddiasını ortaya koyuyor. Gültekin, “İlçemize hizmet için göreve talip oldum. Mezitli’nin sorunlarını içinde yaşayarak öğrenen bir insanım ve göreve gelmemiz halinde bu sorunları çözüme kavuşturacağız” dedi.

Gültekin, ‘Mezitli’yi hak ettiği yere taşımaya kararlıyız’
Gültekin, ‘Mezitli’yi hak ettiği yere taşımaya kararlıyız’ admin
Bu içerik 235 kez okundu.
Advert

Sinem OLLAÇ

Gazetemize konuşan CHP Mezitli Belediye Başkan A. Adayı Ali Gültekin, Mezitli’nin önemli bir değer olduğunu belirterek, “İlçemize hizmet için göreve talip oldum. Mezitli’nin sorunlarını içinde yaşayarak öğrenen bir insanım ve göreve gelmemiz halinde bu sorunları çözüme kavuşturacağız. Mezitli inşaat sektörünün yoğun olduğu bir ilçemiz doğru imarla estetiği yüksek ve verimliliği artan bir gelişimle sadece Mersin’in değil, Akdeniz Bölgesi’nin parlayan yıldızı olur. Bu konuda gereken proje çalışmalarımızı tamamladık. Mezitli’yi bir bütünsel anlayış içerisinde ele alarak, tarım, turizm ve ticaret üçlemesi bağlamında geliştirecek projelerimiz hazır. Ben iş hayatımda olduğu gibi başarının bir ekip çalışmasıyla gelebileceğine inanıyorum. Belediye başkanı her şeyi çok iyi bilen değil, konusunda uzmanlaşmış kadroları oluşturarak bir ekip çalışması mantığı içerisinde yönetmesi başarıyı getirecektir. Ben bir kez daha ekip çalışmasının önemine işaret etmek istiyorum” dedi.

Öte yandan belediye başkanının sorunları dillendiren değil, çözen bir anlayış içerisinde olması gereğinin de altını çizen CHP Mezitli Belediye Başkan A. Adayı Ali Gültekin, sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz insana dokunan bir belediye yönetimi kurulması adına çalışmalarımızı ortaya koyacağız. İnsanımızın sorunları varken, bizlerin koltuğunda oturması söz konusu olamaz. Bugün Mezitli insanı iş istiyor, aş istiyor ve bunun için sektörlerin geliştirilmesini beklemektedir. Özellikle bacasız fabrika denen turizmin bir an önce geliştirilmesi yeni işyerlerinin açılmasının önünün açılması gerekmektedir. Mersin merkezde deniz turizmi bağlamında büyük avantajları olan Mezitli’de denize girilebilecek kaç tane plaj var? Kaç tane aklı başında turistik tesisi var? Böylesine yokların olduğu yerde turizmi geliştiremezsiniz. İşte bu yüzden Mezitli’yi bir iş adamı penceresinden bakarak yönetmek gerekiyor. Ben bu bağlamda ekibimle birlikte göreve hazırım. Mezitli’yi hak ettiği yere taşımaya kararlıyız.”

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı