Advert
Advert
Advert

İYİ Parti Mersin İl Divan Kurulu’nu belirledi

İYİ Parti Mersin İl Başkanlığı Yönetim Kurulu toplandı. Gerçekleştirilen ilk toplantıda 25 Ekim 2017 tarihinde partinin kurulmasından bu yana geçen süreç, 24 Haziran yerel seçimleri ve yapılan çalışmalar değerlendirildi.

İYİ Parti Mersin İl Divan Kurulu’nu belirledi
İYİ Parti Mersin İl Divan Kurulu’nu belirledi admin
Bu içerik 502 kez okundu.
Advert

İYİ Parti'den yapılan açıklamaya göre, toplantının açılış konuşmasını yapan Mersin İl Başkanı Servet Koca,  “31 Mart 2019 tarihine kadar geçecek bu süre içinde Mahalli İdareler Seçimi için Divan Kurulu-Yönetim Kurulu fark etmeden hep birlikte partimizin başarısı için omuz omuza çalışacağız. 31 Mart Yerel Seçimlerinde, 24 Haziran seçim sonuçlarından çok daha iyi bir sonuç almak üzere hep birlikte canla başla çalışacağız. Önümüzdeki 20 gün içinde belediye başkan aday adaylarımız sahaya inecekler. Aralık ayından itibaren de resmi kurum ve kuruluşlarında görev yapan ancak belediye başkan adaylığı ile il belediye meclis üyesi olmak isteyenlerin görevlerinden istifa süreçleri başlayacak ve bu tarih itibarı ile hızlı ve yoğun bir süreç bizleri bekliyor olacak. Bizler de hep birlikte kol kola, omuz omuza, bir ülkü birliğinde Partimizin herkesi şaşırtacak derecede oy alması için çalışmalar yapacağız. Ve göreceksiniz Mersin’in parlayan yıldızı İYİ Parti olacaktır” dedi.

Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mümin Çoban da, “ Yeni Yönetim Kurulumuzu oluştururken yerel seçimler için çıkacağımız yola; eğitimiyle, kariyeri ile, enerjisi ile gücümüze güç katacak eski ve yeni çalışma arkadaşlarımızla ve İl Gençlik Kollarımızla başlamak istedik. 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’ ne doğru alacağımız bu yol çetin ve zorlu. Ancak bizler inanıyoruz ki içimizdeki azim ve kararlılık elde etmek istediğimiz başarı yolunda bizlere ışık olacaktır" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı