Advert
Advert
Advert

Bilirkişilik sertifikalarını aldılar

​Mersin Barosu’nun düzenlemiş olduğu, sertifikalı ‘Bilirkişilik Temel Eğitim Programı’ nda eğitimini tamamlayan 13. ve 14. grup katılımcılara sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Bilirkişilik sertifikalarını aldılar
Bilirkişilik sertifikalarını aldılar admin
Bu içerik 337 kez okundu.
Advert

Bilirkişi olarak görev yapacak olan avukatlara ve diğer meslek guruplarına temel, teorik ve uygulamalı eğitimler verilmesi amacıyla düzenlenen ‘Bilirkişilik Temel Eğitim Programı’nda, eğitimlerini başarıyla tamamlayan 13. ve 14. grup katılımcılara Mersin Barosu Eğitim Hizmetleri Merkezi’nde gerçekleşen törenle, Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz tarafından verildi.  Törende, Genel Sekreter Av. Adnan Günbay ve katılımcılara bilirkişilik eğitimi veren Doç. Dr. Burhan Özdemir de bulundu.

Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, “Mesleki eğitime çok önem veriyoruz. Bu nedenle Baromuz bünyesinde, alanında uzman avukatlar ve eğitimciler tarafından yoğun bir şekilde eğitim programlarımızı sürdürüyoruz. Meslektaşlarımızın bilgilerini güncellemek, baromuzun en önemli görevlerinden birisidir. Mesleki eğitimlerimiz, olmazsa olmazımızdır” dedi.

Katılımcılar daha sonra, mesleki eğitimlere önem veren Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz’a, yönetim kuruluna ve eğitim çalışmasında yer alan eğitimcilere teşekkür ettiler. (Bülten)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mezitli’de 6 hırsızlık olayının failleri yakalandı
Mezitli’de 6 hırsızlık olayının failleri yakalandı
Mahallelere beton yol!
Mahallelere beton yol!