Advert
Advert
Advert

Yıldız’a destek ziyaretleri sürüyor

​Toroslar Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Yıldız adaylık yolunda emin adımlarla ilerlerken muhtar ve sivil toplum örgütlerinden destek ziyaretleri sürüyor. En son bir gurup mahalle muhtarıyla MHP Toroslar Belediye Başkan A. Adayı Necmettin Yıldız’ı ziyaret eden Türkiye Emekliler Derneği Mersin Şube Başkanı Cemal Akbudak başarı temennisinde bulundu.

Yıldız’a destek ziyaretleri sürüyor
Yıldız’a destek ziyaretleri sürüyor admin
Bu içerik 391 kez okundu.
Advert

Sinem OLLAÇ

MHP Toroslar Belediye Başkan A. Adayı Necmettin Yıldız’a destek vermek için ziyarette bulunan Türkiye Emekliler Derneği Mersin Şube Başkanı Cemal Akbudak, Selçuklar Mahalle Muhtarı Hasan Güler, Korukent Mahalle Muhtarı İlyas Kılıç ve Çukurova Mahalle Muhtarı Muzaffer Filiz, desteğini belirttiler. Konuya ilişkin görüşlerine başvurduğumuz Türkiye Emekliler Derneği Mersin Şube Başkanı Cemal Akbudak, “Necmettin Yıldız, bugüne kadar emeklilerin sorunlarına sahip çıkan bir anlayış içerisinde bizlere her zaman desteğini göstermiştir. Bugün ona destek verme sırası bizlere geldi. Toroslar’da insana dokunan hizmet anlayışının sürmesi adına Yıldız’a desteğimizi ifade etmeye geldik. Bizler Mersin’in her köşesinde insana dokunanların iş başına gelmesini arzu etmekteyiz. Bu bağlamda Sayın Yıldız’a adaylık noktasında desteğimizi belirtiyor, başarılar diliyoruz” dedi.

Öte yandan beraberindeki mahalle muhtarları adına gazetemize konuşan Selçuklar Mahalle Muhtarı Hasan Güler de, “Mahalle muhtarlarının sorunlarını dinleyen ve imkanları ölçüsünde çözüme kavuşturan Toroslar Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Yıldız’ı MHP’nin Toroslar belediye Başkan Adayı olarak görmek istiyoruz. Sayın Yıldız’ın halkta karşılığı olduğunu herkes bilmektedir. Başkan Hamit Tuna ile birlikte ortaya konan kaliteli hizmetlerin devamı noktasında Sayın Yıldız’a güveniyoruz. Toroslar’da herkese eşit hizmet, kapısı, gönlü açık belediye anlayışı sürsün istiyoruz. Bunun için bizler de elimizden gelen çabayı göstermek adına gereken yerlere mesajımızı iletiyoruz. Necmettin Yıldız’ı sadece adaylık noktasında değil, aday yapılması halinde başkan olması için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Hedefimiz yine Toroslar kazansın istiyoruz” dedi.     

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mezitli’de 6 hırsızlık olayının failleri yakalandı
Mezitli’de 6 hırsızlık olayının failleri yakalandı
Mahallelere beton yol!
Mahallelere beton yol!