Advert
Advert
Advert

Yüksekokulda Kitap Okuma Etkinliği

​Mersin Üniversitesi (MEÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmetler Bölümü öğretim elemanları ve öğrencileri tarafından, kitap okuma etkinliği gerçekleştirildi.

Yüksekokulda Kitap Okuma Etkinliği
Yüksekokulda Kitap Okuma Etkinliği admin
Bu içerik 251 kez okundu.
Advert

MEÜ’den yapılan açıklamada; Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu bahçesinde gerçekleştirilen etkinliğe Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Mehmet Enes Salkın ile Öğr. Gör. Gülten Acar ve çok sayıda öğrenci katıldı. 12.00 - 13.00 saatleri arasında gerçekleşen etkinlik ile, öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak hedeflenirken, kampüsteki diğer öğrenciler üzerinde de farkındalık yaratmak amaçlandı.

Kitap okuma etkinliği ile ilgili konuşma yapan, Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Mehmet Enes Salkın; “Biz derslerimizde öğrencilerimizi kitap okumaları konusunda sürekli teşvik ediyoruz. Her hafta okumaları gereken bir kitap listeleri var zaten. Bu etkinlik aracılığıyla ödev olarak gördükleri bu eylemin kişisel gelişimleri için ihtiyaç olduğunu görmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Bizim öğrencilerimiz kitap okurken başka bölümlerin öğrencilerinden de aralarına katılanlar oldu. Bir kişinin bile dikkatini çektiysek etkinliğimiz amacına ulaşmış demektir.’’ ifadelerini kullandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mezitli’de 6 hırsızlık olayının failleri yakalandı
Mezitli’de 6 hırsızlık olayının failleri yakalandı
Mahallelere beton yol!
Mahallelere beton yol!