Kızkalesi’nde hizmetler sürüyor

Erdemli Belediyesi’nin Kızkalesi’nde ulaşımdaki sıkıntıları ortadan kaldırmak için yaptığı çalışmalar sürüyor. Ekiplerin bölgede asfaltlama öncesi hazırlıklarını sürdürdüğü ifade edildi.

Kızkalesi’nde hizmetler sürüyor
Kızkalesi’nde hizmetler sürüyor admin
Bu içerik 213 kez okundu.

Erdemli Belediyesi’nden yapılan açıklamada; Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, her mahallede eşit hizmet vurgusu yaparak, belediyenin Kızkalesi Mahallesi’nde yoğun bir çalışma sürdürdüğünü söyledi.

Köy-belde ve kent merkezi ayrımı yapmadan çalıştıklarını kaydeden Başkan Tollu, Erdemli’nin her mahallesinde belediye ekiplerinin vatandaşın rahatı için çalışmalar sergilediğini söyleyerek, ‘’Eksiklerini tespit ettiğimiz Kızkalesi’nde asfalt alt yapı temel hazırlıklarımız sürüyor. En kısa zamanda çalışmalarımızı tamamlayarak bu bölgede de asfaltı vatandaşlarımızın ayağına sereceğiz. Vatandaşlarımız rahat olsun. Bize bu konuda destek veren başta tüm vatandaşlarımız olmak üzere, bizleri yalnız bırakmayan meclis üyelerimize, muhtarlarımıza, bu çalışmaların yerine getirilmesinde emeği geçen çalışma arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum” dedi. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ercik'ten 23 Nisan kutlaması
Ercik'ten 23 Nisan kutlaması
Çocuk Festivali renkli başladı
Çocuk Festivali renkli başladı