Advert

Günel, dördüncü döneme de talip

​2004, 2009 ve 2014 seçimlerinden sandıktan çıkmayı başaran Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, dördüncü döneme de talip oldu ve MHP'den Gülnar Belediye Başkan aday adaylık başvurusunu yaptı.

Günel, dördüncü döneme de talip
Günel, dördüncü döneme de talip admin
Bu içerik 611 kez okundu.

MHP'li Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, dördüncü dönemde de belediye başkanlığına talip oldu ve aday adaylık başvurusunu partisinin genel merkezine yaptı.

Gülnar Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre Başkan Ahmet Günel, 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler için Milliyetçi Hareket Partisinden Gülnar Belediye Başkanlığına aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Başvuru dosyasını Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Genel Başkan Yardımcısı Sadi Durmaz’a teslim eden Başkan Günel, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerin ülkemize, Mersin'e ve Gülnar'a hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Adaylık başvurusu sonrası açıklama yapan Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel; “1999 yılı Yerel Seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi seçilerek siyasete atıldım. Bu görevimi sürdürmekte iken Belediye Başkanının Milletvekili adayı olmasından dolayı, 2002 yılında Belediye Meclisinin kendi arasında yapmış olduğu seçimin sonunda Asil Belediye Başkanı olarak seçildim. 2004-2009-2014 yıllarında yapılan yerel seçimlerde tekrar Belediye Başkanı adayı olarak seçime katıldım. Seçimlerde Gülnarlı hemşerilerimin teveccühü ile tekrar Belediye Başkanı seçildim. Şimdi önümüzde tekrar bir yerel seçim var. Adaylık başvurumuzu genel merkezimize yaptık. Allah hakkımızda hayırlısı ise bizlere tekrar adaylığımızı nasip etsin. Aday adaylığımızın partimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyor, bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gökçel, Çeşmeli- Taşucu Otoyol projesinin akıbetini sordu
Gökçel, Çeşmeli- Taşucu Otoyol projesinin akıbetini sordu
Kırmızı et üretimi arttı
Kırmızı et üretimi arttı