Advert
Advert
Advert

Müftülük görevlileri belediyeye konuk oldu

​Mezitli Müftülüğü’ne bağlı imam ve din görevlileri Mezitli Belediyesi’nin konuğu oldu. Başkan Tarhan’la birlikte kahvaltıda bir araya gelen din görevlileri Ekim ayı olağan toplantısını da Mezitli Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirdi.

Müftülük görevlileri belediyeye konuk oldu
Müftülük görevlileri belediyeye konuk oldu admin
Bu içerik 254 kez okundu.
Advert

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan yeni yaptırılan Belediye Hizmet Binası’nda farklı kesimleri ağırlamaya devam ediyor. Belediyeden yapılan açıklamaya göre, daha önce Mezitli Sanayisi esnafı ve mahalle muhtarları ile bir araya gelen Tarhan, bu kez de Mezitli Müftülüğü bünyesinde görev yapan din görevlisi ve imamları ile kahvaltıda buluştu. Belediye kafeteryasında gerçekleşen kahvaltıda Mezitli Müftüsü Süleyman Şahin, belediye binasının vatandaşa ve çalışanlara hayırlı olması için dua etti. Görevli bir imamın Kuranı Kerim okuduğu kahvaltıda konuşan Şahin, ihtiyaç duyduğu her zaman Tarhan’ı yanında görmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gerçekleştirdiği başarılı hizmetler nedeniyle Başkan Tarhan’a ve personeline teşekkürlerini ileten Şahin, “Biz hayırlı hizmet eden insanların kim olduğuna neyi savunduğuna bakmayız. Bize gelip yardım isteyen hiç kimsenin neye inandığını da sorgulamayız. Bizimle aynı düşünceyle hizmet vermeye devam eden Başkan Tarhan’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Mezitli’ye yakışan bir hizmet binası kazandırmak için titiz bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Tarhan ise, “Halkımızın daha iyi hizmet alabilmesi için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Mezitli’ye yakışan, hak ettikleri hizmeti alabilecekleri rahat edebilecekleri bir hizmet binasını hayata geçirdik. Halkımızdan gelen tüm talepleri elimizden geldiğince karşılamaya çalışıyoruz. Müftülüğümüzle birlikte uyumlu bir çalışma içerisindeyiz. Bize bildirdikleri talepleri hemen yerine getirmeye gayret ediyoruz. Belediyemiz ve hayırseverlerimizin işbirliği içerisinde Yenimahalle’de ve Merkez Mahallesi’nde iki caminin temelini attık. Birisi tamamlanma aşamasında. Yine Merkez Mahallesi’nde bir camiye daha ihtiyaç var. Ancak arsa sıkıntısı var. Eğer hayırsever bir vatandaşımız arsa bağışlarsa o bölgeye de yeni bir caminin yapımına hemen başlanacaktır. Yine Müftülüğümüzden gelen talep üzerine camilerimizin her türlü tadilat ve temizlik işlerini sağlıklı bir şekilde yapıyoruz, eksiklerini gideriyoruz” diye konuştu.

Daha sonra Mezitli Belediyesi Meclis Salonu’na geçen imam ve din görevlileri Mezitli Müftüsü Süleyman Şahin başkanlığında Ekim ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bozdoğan: Çıplak geldik, çıplak gideceğiz
Bozdoğan: Çıplak geldik, çıplak gideceğiz
Liseliler Müzik Festivali’nde yarıştı
Liseliler Müzik Festivali’nde yarıştı