Advert
Advert
Advert

Tarsus'ta sünnet şöleni hazırlığı

Tarsus Belediyesi tarafından düzenlenen sünnet şöleninin ikincisi 20 Ekim 2018 Cumartesi günü yapılacak.

Tarsus'ta sünnet şöleni hazırlığı
Tarsus'ta sünnet şöleni hazırlığı admin
Bu içerik 227 kez okundu.
Advert

Tarsus Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, sünnet şöleni programı saat 12.00’de Belediye tesisleri içerisinde başlayacak. Öğle yemeği ve Mevlid’in ardından çocuk animasyonları ve eğlencelerle devam edecek. Saat 14.00’de başlayacak şehir turuyla sünnet olan 1750 çocuk araçlarla şehirde hoşça vakit geçirecek.

Bu yılda sünnet olan çocukların kirvesi olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, kirve olmaya her yıl talip olduğunu belirtti.

Can, “Belediyecilik dokunmaktır hissetmektir. Vatandaşının iyi gününde kötü gününde yanında olmaktır. Tarsus’un kirvesi olacağım demiştim. Sünnet dinimizin bir şartı, geleneğidir. Amacımız sünnet merasiminin maddi külfetini elimizden geldiğince, gücümüzün yettiğince sayıda ailelerimizin üzerinden almak ve çocuklarımızın ömürleri boyunca bizleri hayırla hatırlamalarını sağlamaktı. Tarsus’ta sünnet olacak evlatlarımızı anlaştığımız hastanede geçen yıl olduğu gibi bu yılda sünnetlerini yaptırdık. Toplamda 1750 çocuğumuzu sünnet ettirdik. 20 Ekim Cumartesi günü düzenleyeceğimiz sünnet şölenimizle ailelerimizle bir araya gelip mutluluklarını paylaşacağız. Sünnet Şölenimize tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi. Can, 1750 çocuğu araçlarla şehir turu yaptırarak, unutulmaz bir gün yaşatacaklarını söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bozdoğan: Çıplak geldik, çıplak gideceğiz
Bozdoğan: Çıplak geldik, çıplak gideceğiz
Liseliler Müzik Festivali’nde yarıştı
Liseliler Müzik Festivali’nde yarıştı