Advert
Advert

Masa tenisinde 60 ödül aldı, hedefi 100 ödüle ulaşmak

​Ahmet Özer, 81 yaşında emekli bir öğretmen. Özer, ilerleyen yaşına rağmen masa tenisi sporundan kopmamış ve bugüne kadar 60 ödül almış. Özer, "Hedefim 100 ödüle ulaşmak" diyor.

Masa tenisinde 60 ödül aldı,  hedefi 100 ödüle ulaşmak
Masa tenisinde 60 ödül aldı,  hedefi 100 ödüle ulaşmak admin
Bu içerik 673 kez okundu.

Masa Tenisinde bugüne kadar 60 ödül alan Mersinli emekli öğretmen Ahmet Özer'in hedefi 100. ödülünü almak.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün verdiği bilgiye göre, 'Spor yapmak benden geçti' diyenlere inat 81 yaşında olmasına rağmen masa tenisinden vazgeçmeyen emekli Öğretmen Mehmet Özer bugüne kadar katıldığı ulusal ve uluslararası şampiyonalarda elde ettiği başarılarla dikkat çekiyor.

Masa tenisinde bugüne kadar katıldığı ulusal ve uluslararası turnuvalarında 60 ödül alan Özer, son olarak 6-9 Eylül 2018 tarihleri arasında 250 sporcunun katılımı ile Eskişehir'de organize edilen 6'ncı Veteranlar Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası 70 yaş üstü kategoride 3'ncü olma başarısı gösterdi. En büyük başarılarından biri kayıtlara 2016'daki Veteranlar Dünya Şampiyonası olarak geçen Özer, İspanya'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyonu çift erkeklerde 3'üncü olarak tamamladı.

Aynı zamanda; kendisi tarafından kurulan Veteranlar Mersin Masa Tenisi Derneği'nin başkanlığını da yürüten Özer, ödül sayısını 100'e yükseltmek istiyor.

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anasınıfı öğrencileri, okul bahçesine çiçek dikti
Anasınıfı öğrencileri, okul bahçesine çiçek dikti
Açık minibüs kapısı hastanelik etti
Açık minibüs kapısı hastanelik etti