Akdeniz’i MHP’nin belediyecilik anlayışı ile buluşturacağız

​MHP Akdeniz Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Sosa, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Sosa Akdeniz’i MHP’nin belediyecilik anlayışıyla buluşturacaklarını kaydederek “Bugün bütün teşkilatımız bunun için çalışıyor. MHP’nin başarısı ve Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye mahcup olmamak için terimizin son damlasına kadar çalışacağız ve Akdeniz’i alacağız” dedi.

Akdeniz’i MHP’nin belediyecilik anlayışı ile buluşturacağız
Akdeniz’i MHP’nin belediyecilik anlayışı ile buluşturacağız admin
Bu içerik 487 kez okundu.

İbrahim NALÇAKAR

MHP’li Hasan Sosa, Akdeniz Parti teşkilatı ile hizmet binasında bir araya gelerek seçim çalışmalarıyla ilgili fikir alış verişinde bulundu. Akdeniz İlçe Başkanı Ahmet Gencay ve kadın kollarının Mersin‘de etkili çalışmalar ortaya koyarak Akdeniz ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’nin de kazanılması adına etkili bir çalışma sürdürdüklerini ifade eden Sosa, “Biz sadece Akdeniz Belediyesi’nin kazanılması için çalışma yapmıyoruz. Mersin Büyükşehir’e diktiğimiz MHP bayrağımızı önümüzdeki seçimden sonrada dalgalanması için mücadelemizi yapıyoruz” şeklinde konuştu.

Akdeniz’in kurtuluşunun ve huzura kavuşmasının ancak MHP’nin yönetim anlayışı ile mümkün olduğunu anlatan Sosa şöyle devam etti: “Biz Akdeniz’de yaşayan bütün vatandaşlarımızın ayağına kadar giderek MHP’nin ülkemiz için bir sigorta olduğunu ve bilge liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ülkemizin zor süreçlerden geçerken aldığı kararlarla ne kadar büyük isabet buyurduğunu söylüyoruz. Biz hiçbir zaman insanlarımızı doğdukları şehirlere göre bir ayrıma tutmadık. İnsanlarımızın inançlarına hiç bakmadık, hizmet için hiç kimseyi bir ayrım içerisinde tutmadık. Akdeniz birçok kentten insanların yoğun yaşadığı bir ilçemiz. Burada kaynaşmayı, huzuru ve refahı sağlayacak bilimsel çalışmalar ışığı altında proje çalışmalarımız var. Ben ve çalışma arkadaşlarım biz uzun zamandır bugünlerin gelmesini bekledik. Bugün Akdeniz’de başka bir aday adayı çıkmadıysa, bizim bu çalışmalarımıza duyulan güven ve saygıdan ileri gelmektedir. Akdeniz’de MHP sarsılmaz bir bütünlük içerisinde seçime hazır durumdadır. Bu kez Akdeniz, Allah’ın izni ile MHP diyecek.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırsal Mahalle Buluşmaları Üzümlü Mahallesi'nde yapılacak
Kırsal Mahalle Buluşmaları Üzümlü Mahallesi'nde yapılacak
Akdeniz zabıtasından kaldırım işgaline karşı denetim
Akdeniz zabıtasından kaldırım işgaline karşı denetim
denizli escort