Advert
Advert

Biricik’ten Ankara çıkarması

​CHP Akdeniz Belediye Başkan Aday Adayı A. Aziz Biricik CHP Genel Merkezi’nde bir dizi ziyarette bulundu. Genel merkez üst düzey isimleri ziyaret eden Biricik, “CHP ile gurur duyuyorum. Partimizin üst düzey yöneticileri bir birinden üstün vasıflı insanlar. Burada gördüğümüz sevgi bizlere daha büyük çalışma azmi verdi. Şimdi Akdeniz’i huzura, refaha kovuşturmanın zamanıdır” dedi.

Biricik’ten Ankara çıkarması
Biricik’ten Ankara çıkarması admin
Bu içerik 367 kez okundu.

İbrahim NALÇAKAR

Güney’e Ankara ziyaretiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Biricik, CHP’nin bu yerel seçimlerde büyük başarılar kazanacak güçte olduğunu söyledi. Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde ciddi ve kapsamlı bir çalışmanın olduğunu gördüğünün altını çizen Biricik, “Önümüzdeki yerel seçimlerde CHP olarak ülke genelinde rekor bir oy alarak başarılı olacağız. Biz Akdeniz’i CHP ile buluşturacağız. Göreve gelmemiz halinde CHP’nin halkla kucaklaşan yaklaşımını uygulamaya sokacağız. Bugün sorun yumağı içerisinde çırpınan ve mahalle sakini karşısında boynunu eğen muhtarlarımıza sahip çıkacağız” dedi.

Akdeniz’de geri kalmışlığa nokta koymanın zamanının geldiğini anlatan Biricikşöyle devam etti: “Demokrasimizin teminatı Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir neferi gibi çalışıyorum. Ben değil, önemli olan CHP’nin Akdeniz’de rekor bir oy alarak belediye başkanlığını kazanmasıdır. Bizim için insanların buraya nereden geldiği önemli değildir. İnancı, etnik yapısı, sosyal sınıfı ne olursa olsun bizim için her zaman insan insandır. CHP’ye duyulan güven, bizlerin gayretli çalışmaları sonucu Akdeniz CHP’li belediye başkanıyla yönetilecek.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anasınıfı öğrencileri, okul bahçesine çiçek dikti
Anasınıfı öğrencileri, okul bahçesine çiçek dikti
Açık minibüs kapısı hastanelik etti
Açık minibüs kapısı hastanelik etti